Header Ads

Yemek yapmak daha pratik

Tat Pratik Domates ürünleriyle yemek yapmak daha pratik hale gelirken, mutfaklarda geçen zaman azalıyor. 

Yüzde 100 doğal ve katkısız ürünlerden oluşan, 7 farklı çeşidi bulunan Tat Pratik Domates ürünleri tüketiciyi yıkama, soyma, doğrama gibi zahmetlerden ve önceden pişirme ihtiyacından kurtarıyor.

Tat Konserve, Türk tüketicisinin yemeklerine doğallık ve lezzet katan, hiçbir katkı maddesi içermeyen Tat Pratik Domates ürünleriyle mutfaklara kolaylık, damaklara tat katmaya devam ediyor.

Tat Konserve’nin tüketiciye kolaylık ve zaman kazandıracak Pratik Ürünler Serisi’nin 7 çeşidi bulunuyor.
Bunlardan Tat Pratik Doğranmış Domates, yemeklerinde küp domates tercih edenlerin ihtiyacını karşılıyor ve özellikle türlü, menemen, et sote, mantar gibi yemekler için ideal bir ürün olarak öne çıkıyor. Tat, et, sebze, zeytinyağlı yemekleri yaparken soğan ve biberi önceden kavurmakla zaman harcamak istemeyenler için Tat Pratik Soğanlı Doğranmış Domates’ ile ‘Tat Pratik Soğanlı Biberli Doğranmış Domates’i öneriyor.

Soslu yemekler için ise ideal ‘Tat Pratik Domates Rendesi’ raflarda tüketiciyi beklerken, ‘Tat Pratik Domates Suyu’ domates çorbalarının vazgeçilmezi olmaya aday olarak gözüküyor. Pratik serisinin son iki ürünü ’Tat Pratik Domates Püresi’ ve ‘Tat Pratik Soyulmuş Domates’ ise tüketiciye mutfakta kolaylık sağlıyor. Tat Pratik Domates püresiyle çorba ve makarnalar daha lezzetli hale gelirken, Tat Pratik Soyulmuş Domatesle türlü, menemen, mantar ve et sote yemeklerini yapmak kolaylaşıyor.

İlk olarak Tat tarafından üretilen, yaz mevsiminde toplanmış tarla domatesinden üretilen, % 100 doğal ve katkısız Tat Pratik Çeşnili Domates ürünleri tüketiciyi yıkama, soyma, doğrama gibi zahmetlerden kurtarırken, hafif kavrularak hazırlandıkları için önceden pişirilme ihtiyacı da ortadan kalkıyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme