Header Ads

Yemeklerin vazgeçilmezi v’olio zeytinyağı

Sofraların olmazsa olmazı zeytinyağını v’olio farkıyla tatmak artık mümkün. 

Seferihisar yöresi zeytinlerinden tamamen bilimsel tekniklerle ve hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilen v’olio zeytinyağı, ilk kez internet üzerinden tüketicilerle buluştu. v’olio zeytinyağı www.volio.com.tr adresinden bir tıkla kapınıza kadar teslim ediliyor.

Akdeniz mutfağının sofra klasiği zeytinyağı, hem son derece sağlıklı besin değerleri hem de yemeklerimize kattığı inanılmaz lezzetiyle sofralarımızın vazgeçilmezlerinden. 4000 yıllık geçmişi olan zeytinyağı, yemeklerimizin tadına tat katarken, birçok sağlık sorununun giderilmesine de katkıda bulunuyor.

Bir Avrupa Holding iştiraki olan Dila Tarım tarafından üretilen v’olio, tam da sofralarımızın aradığı lezzete sahip, tamamen natürel sızma zeytinyağı. İzmir Seferihisar yöresinin “Memecik” ve “Ayvalık” tipi zeytin ağaçlarından tamamen bilimsel tekniklerle üretilen v’olio zeytinyağı, artık soframıza bir tık kadar yakın.

Yüzde yüz natürel v’olio zeytinyağı, www.volio.com.tr adresinden kolayca verebileceğiniz bir siparişle sofralarınıza konuk oluyor. Üstelik Türkiye’nin neresinde olursanız olun v’olio zeytinyağı kapınıza kadar teslim ediliyor. 5 litrelik teneke kutu ve yarım litrelik cam şişe seçeneklerine sahip v’olio, altın sarısı rengi ve yemeklerinize kattığı lezzetle, damak zevkine sahip herkesin sofrasına kolayca misafir olabiliyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme