Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son haberlerimiz:

latest

Yeni nesil fırınlar şimdiden piyasada

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, estetik ve ergonomik yapısı ile mutfaklara uyum gösteren, çeşitli programları ile tüm yiyeceklerin tam kıvamı...

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, estetik ve ergonomik yapısı ile mutfaklara uyum gösteren, çeşitli programları ile tüm yiyeceklerin tam kıvamında pişmesini sağlayan, ileri teknoloji ürünü, yeni nesil fırınlarını sundu. 

A-20%’ye varan enerji sınıfındaki yeni Profilo fırınlar, düşük enerji tüketim değerleri, yeni güvenlik unsurları ve lezzet artırıcı özellikleriyle dikkat çekiyor.

Yüksek enerji tasarrufu, estetik ve her yiyeceğe uygun pişirme programı... Tüm bu özellikler Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin yeni solo fırınlarında bir araya geliyor. Yeni Profilo fırınlar özellikle modeline göre A-20% veya A-10% enerji sınıfındaki düşük enerji tüketim oranları ile dikkat çekiyor, A sınıfından bile % 20 ya da % 10 oranında tasarruf sağlayarak gerek çevreye gerekse de aile ekonominize katkıda bulunuyor.

Özel tasarımları ile hem konfor sunan, hem mutfaklara estetik katan fırınların düz duvarları temizlik açısından önemli kolaylık sağlıyor. Özellikle fırın kapağının rahatlıkla çıkarılıp takılabiliyor olması fırın temizliğini son derece basitleştiriyor. Fırınlardaki cam üst kapaklar, mutfakların şıklığını tamamlayan önemli bir detay olarak dikkat çekiyor.

Güvenlik konusuna son derece önem verilen yeni nesil Profilo fırınlarda tüm gamda bulunan gaz emniyeti, kullanımı kolaylaştıran özel düğme tasarımı, nerede duracağını bilen tepsi tasarımı ve tamamen cam düz iç kapak bulunuyor. Ayrıca yeni nesil fırınlar, kapağının üzerinde (açık konumda iken) 50 kg’ a kadar ağırlık olsa dahi,devrilmeme emniyetine sahip

Turbo, elektroturbo ya da multifonksiyonel özellikleri, iki ile sekiz arasında değişen program seçenekleri ile fırınlar, tam kıvamında pişirme konusunda konfor sağlıyor. Profilo solo fırınlardaki multifonksiyonel özellik sayesinde farklı ısıtma seçenekleri arasından yemeğe en uygun olanı seçmek mümkün. Fırınlar, 67 litrelik geniş bir hacim sunuyor.


Önizle

Hiç yorum yok