Header Ads

Yeni yıla özel yeni yemek kitabı

“Farkın Adı” Gaggenau, yeni yemek kitabıyla, herkesi, yeni yılda yeni lezzet yolculuklarına davet ediyor. 

Kitapta, Gaggenau İstanbul Sapphire Showroomunun Yönetici Şefi Ebru Yalman’ın hazırladığı ve her biri Gaggenau cihazlarında test edilerek, kitaba alınan elli adet Türk yemeği ve altmış adet de uluslararası yemek tarifi bulunuyor.

Lüks mutfak aletleri sektörünün en önemli markası “farkın adı” Gaggenau, müşterilerinin hayatına değer katma ve onları farklı lezzetlerle tanıştırmak amacıyla hazırladığı yemek kitaplarının üçüncüsünü yayınladı. Gaggenau’nun yeni yıla özel hazırladığı yeni yemek kitabında, Gaggenau İstanbul Sapphire Showroomunun Yönetici Şefi Ebru Yalman’ın elinden çıkan elli adet Türk yemeği ve altmış adet de uluslararası yemek tarifi bulunuyor.

110 adet yemek de Gaggenau cihazlarında hazırlandı, kitaba girdi

Yemek kitabına giren tüm yemek tarifleri, Gaggenau ürünleri ile denenerek, hazırlandı. Mutfakta kullanım kolaylığı düşünülerek hazırlanan yemek kitabının sayfaları ıslanmaz kağıttan ve klasör şeklinde üretildi. Bu özelliğiyle kitabın her bir sayfası kitaptan çıkarılarak, yemek hazırlanırken tezgâh üzerinde rahatça kullanılabiliyor. Ayrıca, kitabın kapak içinde buharlı fırınlar için bir pişirme çemberi bulunuyor. Bu sayede müşteriler, bu çembere bakarak buharlı fırınlarını oldukça verimli bir şekilde kullanabiliyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme