Header Ads

Yeni yılın ilk kahvesi Bosch’tan

Yeni Bosch TCA 5309 espresso makinesi, ayarlanabilir öğütme seçenekleri ve kahve miktarı ile özel süt köpürtme sistemi sayesinde Capuccino’dan Latte’ye, Macchiato’dan Americano’ya kadar her damak tadına uygun, istenilen sertlikteki kahveyi çok pratik bir şekilde hazırlıyor. Aroma Whirl Plus Demleme Teknolojisi ile zengin aromalı kahveler hazırlanmasını sağlıyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, yeni espresso makinesi TCA 5309 ile yeni yıla güzel ve sıcak bir başlangıç yapmaya davet ediyor. Capuccino’dan Latte’ye, Macchiato’dan Americano’ya her fincanda başka bir aromanın lezzetini sunan yeni Bosch esspresso makinesi, evinizin konforunda her damak tadına uygun ve istenilen sertlikte kahveler yapıp, sevdiklerinize sunmanız için sizi bekliyor.

Her fincanda ayrı lezzet, aynı kalite
Sıcak sohbetlere eşlik eden ve hayatımızın her anına lezzet katan kahve çeşitleri, Bosch kahve ve espresso makinesinde kolayca hazırlanıyor. 1400 Watt gücündeki Bosch TCA 5309 espresso makinesi, geliştirilmiş pişirme tekniği ile mükemmel kahve tadını ve paylaşılan sevginin heyecanını her fincanda aynı kalitede sunuyor.

Kahvenizin sertliğine siz karar verin
Bosch TCA 5309 espresso makinesi, ayarlanabilir öğütme seçenekleri ve kahve miktarı ile her damak tadına uygun, istenilen sertlikte kahve hazırlanabilmesini sağlıyor. Ayrıca, özel süt köpürtme sistemi; otomatik cappucino aparatı ile dilerseniz krema kıvamında süt köpürtebiliyor ve kahvenizin sertliğini tam damak zevkinize uygun biçimde ayarlayabiliyor.

Zengin aromalı kahvenin sırrı Aroma Whirl Plus Demleme Teknolojisi’nde saklı
Sadece tek bir tuşla otomatik olarak kahve ve espresso hazırlama imkânı sunan Bosch TCA 5309, Aroma Whirl Plus Demleme Teknolojisi sayesinde demleme konusunda da fark yaratıyor. Klasik kahve makinelerinde demleme suyu kahve granülleri arasından direkt olarak geçerken, Bosch espresso makinesindeki Aroma Whirl Plus Demleme Teknolojisi’nin sağladığı güçlü dairesel hareketler sayesinde tüm kahve granülleri suyla temas ederek değerli aromalarını suya bırakıyor. Böylece zengin aromalı ve nefis kahveler hazırlanabiliyor.

Her seferinde kendi kendini temizleyen akıllı sistem
Bosch espresso makinesi sahip olduğu Calc’n clean tek adımla otomatik temizleme ve kireç çözme programı ile de kullanım kolaylığı sunuyor. Bu sistem, her demleme işleminden sonra makinenin tüm aktarım kanallarını temizleyerek, içinde soğumuş ve beklemiş su kalmasını önlüyor. Böylece, uzun süre kullanılmayan makinelerde bile yüzde 100 hijyen sağlanmış oluyor ve hazırlanan çeşit çeşit kahvelerin aromaları asla birbirine karışmıyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.