Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son haberlerimiz:

latest

2013 Yılına Damgasını Vuracak Yepyeni Bir Buluş

Alumilite; Porselen’in Yeni Yapısı…Dayanıklı, Kremsi Beyaz ve Transparan… 1992 yılından günümüze binlerce çeşit, renk ve deseni ile şıklığ...

Alumilite; Porselen’in Yeni Yapısı…Dayanıklı, Kremsi Beyaz ve Transparan…

1992 yılından günümüze binlerce çeşit, renk ve deseni ile şıklığın, kalitenin porselendeki adı “Porland”, sektöründe çığır açan yaklaşımlarıyla farklılık yaratmaya devam ediyor. Uluslararası standartlardaki klasik porselenin yapısını değiştirip geliştiren Porland, 2013 yılına porselen tarihine damgasını vuracak yepyeni bir buluşla giriyor.

Porland Porselen’in özel reçetesi ve ismiyle Alumilite, farklı dokulardaki porselenlerin, en çok sevilen ve tercih edilen özelliklerinin bir arada olduğu tek bir ürün olma özelliği gösteriyor.

Alumilite, sert porselenlere özgü pekişmiş yapısı, transparan özelliği, yüksek mekanik dayanımı ve yüzey sertliği ile yumuşak porselenlerin vazgeçilmez kremsi beyazlığına sahip, tam hayalini kurduğunuz gibi bir ürün.

Porland’ın porselen literatürüne kazandırdığı “Alumilite” ile üretilen Dove Serisi Porland Mağazalarında
Hem ev hemde gastronomi kullanıcılarının gönül rahatlığı ile kullanabileceği dayanıklı ve estetik Alumilite porselen, Porland'ın birbirinden eşsiz modellerinde uygulanmaya başlandı.

Alumilite üretimine öncelikle otel kesimine yönelik ürünler ile başlayan Porland, Alumilite ile ilk olarak Dove serisini üretti. Dove modeli ile başlayan Alumilite üretimi, Porland’ın diğer modelleri ile devam edecek.


Önizle

Hiç yorum yok