Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son haberlerimiz:

latest

Aşkın en tatlı hali: Sweet Love

Bisküvi ve çikolata sektörünün önde gelen markalarından Saray’ın yeni ürünü Sweet Love ile sevgilinize aşkınızı anlatın. Sweet Love ile aşk ...

Bisküvi ve çikolata sektörünün önde gelen markalarından Saray’ın yeni ürünü Sweet Love ile sevgilinize aşkınızı anlatın. Sweet Love ile aşk şimdi daha tatlı.

Sevgililer Günü’nde duygularınızı ifade etmenin sevgilinize seslenebilmenin en tatlı yolu Saray’dan.
Bisküvi ve çikolata sektörünün önde gelen markalarından Saray’ın yeni ürünü Sweet Love ile sevgilinize aşkınızı anlatabilirsiniz. Fındık, çikolata ve gofretin kalp şeklinde buluştuğu eşsiz bir lezzet olan Sweet Love ile sevgilinize aşkınızı yeniden anlatacak, damağınızda eşsiz bir tat bırakacaksınız.

35 gramlık ambalajlarda iki farklı çeşit olarak tüketiciye sunulan Sweet Love, 7’den 70’e herkesin vazgeçemeyeceği eşsiz tatlardan olacak.

Saray Holding’in pazarlama şirketlerinden Trend Emtia Dağıtım ve Gıda Pazarlama AŞ Genel Müdürü Nedret Özel, “Tüketicilerimizin en mutlu ve en tatlı anlarını yaşatma anlayışımız doğrultusunda yeni ürünlerimizi tüketicilerimizin beğenisine sunmaya devam edeceğiz” dedi.


Önizle

Hiç yorum yok