Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son haberlerimiz:

latest

Aşkın sanatsal hali ile evlerde romantik sevgililer günü!

Dünyada 40’ı aşkın ülkede satılan ve ev dekorasyonuna ‘fonksiyonel sanat’ yaklaşımıyla yeni bir boyut kazandıran Carrol Boyes’un ikonik ev d...

Dünyada 40’ı aşkın ülkede satılan ve ev dekorasyonuna ‘fonksiyonel sanat’ yaklaşımıyla yeni bir boyut kazandıran Carrol Boyes’un ikonik ev dekorasyon ürünleriyle bu yıl sevgililer gününde sanatsal ve romantik sofralar hazırlayabilir, sevgilinize aşkı simgeleyen heykel formlu Carrol Boyes tasarımlarından birini hediye edebilirsiniz.

Romantik sevgililer günü sofraları için Carrol Boyes’un kalp formlu pasta spatulası, kadın ve erkek figürlü servis çatal-bıçakları, sevgililer günü masanıza romantizm katacak çok şık şamdanlar ve heykel formlu vazolar kullanabilirsiniz.

Size olduğu kadar evine de düşkün sevgiliniz için; birlikte çekilmiş resminizi sanatsal bir şekilde sergileyebileceği resim çerçeveleri, ikonik tasarımlarıyla her biri sanat eseri gibi gözüken pasta standları, kaseler, peynir tahtaları ve çok daha fazlasıyla Carrol Boyes ürünleri Beymen Home ve Prestige mağazalarında!

Koleksiyon parçaları haline gelen orijinal tasarımlarıyla dünya çapında büyük ilgi gören Carrol Boyes, metal ev eşyaları, hediyelikler, sofra takımları ve masa üstü ürünleriyle ev dekorasyonuna sanat katıyor. Zarif, şık ve yaratıcı ürünleriyle sizi baştan çıkarak Carrol Boyes ürünlerini elinizden ve evinizden bırakamayacaksınız!

Carrol Boyes hakkında:
Sanatçı, tasarımcı, girişimci ve başarılı bir işkadını olan Carrol Boyes, Güney Afrika Tasarım Endüstrisi tarafından bir ikon olarak kabul edilmekte. Tasarım ve kaliteye yönelik tutkusu ve adanmışlığı, markasını her geçen gün daha da güçlendirirken CaRRol BoYeS Ltd’nin global başarısının temelini de sağlamlaştırıyor.
Carrol Boyes, Güzel Sanatlar eğitiminin ardından kariyerine bir öğretmen olarak başlamış ve tanınmış bir sanatçı olarak geçirdiği on yılın ardından zamanının tamamını heykel tasarımlarına ayırmış. Boyes 1989’da fonksiyonel sanat, ev eşyaları işini kurmuş. Bu dönemde koleksiyon parçaları haline gelen tasarımları dünya çapında meraklıların ilgisini çekmiş ve kısa zamanda takipçileri oluşmuş.

CaRRol BoYeS Ltd, metal ev eşyaları ,hediyelikler, sofra takımları ve masa üstü ürünleri tasarlayan, üreten ve dağıtan çok kültürlü bir şirket, firmanın adıyla çıkan ürün sayısı ise 1000’inüzerinde. Markanın kullandığı metal malzemelerden bazıları kalay, inceltilmiş ve dökme alüminyum, paslanmaz çelik, krom kaplı çinko. Ayrıca ahşap ve derinin yanı sıra ABS reçinesi de tasarımlarda sıkça tercih ediliyor. Güney Afrika’nın en başarılı tasarım işleri ve uluslararası ihracatçıları için standartları belirleyen CaRRol BoYeS Fonksiyonel Sanat, yurt içi ve yurt dışında 35’inüstünde mağazaya sahip. Koleksiyonlar ise dünyanın dört bir yanındaki satış noktalarından bulunabiliyor.

Dofu Design hakkında:
CaRRol BoYeS markasını ülkemizde Dofu Design ekibi temsil ediyor. Dofu Design görselliğe ve işlevselliğe değer veren bir ekibin girişimi ile seçici bir kitleye hitap eden kaliteli ev tasarım ürünlerine, işlevsel sanatlara ve yaşam tarzı ürünlerine ev sahipliği yapıyor. Seçilen tasarımların fark edilir, orijinal, kaliteli, estetik ve işlevsel olmasına özen gösteriliyor.

Dofu Design ürün portföyünü tanınmış tasarımcıların, kaliteden ödün vermeyen üreticilerin, farklı coğrafyalardaki başarılı sanatçıların ve dünyaca ünlü sanat galerilerinin koleksiyonlarından bir araya getiriyor.

Önizle

Hiç yorum yok