Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son haberlerimiz:

latest

Bir ömür sürecek aşklar için

Siemens Ev Aletleri Sevgililer Günü’nde, kahve tutkusu gibi güçlü bir aşk yaşayanlara unutulmayacak bir hediye seçeneği sunuyor.  Siemens ...

Siemens Ev Aletleri Sevgililer Günü’nde, kahve tutkusu gibi güçlü bir aşk yaşayanlara unutulmayacak bir hediye seçeneği sunuyor. 

Siemens TK53009 tam otomatik kahve makinesi konfor, lezzet ve çok fonksiyonluluğu bir araya getirerek eşsiz bir kahve deneyimi sunuyor. Birlikte içilecek her fincan kahvede yenilenecek tutkulu aşkların hediyesi, bu Sevgililer Günü’nde Siemens TK53009 kahve makinesi olacak.

Siemens Ev Aletleri, aşklarını kahve kokusu ile sonsuz kılmak isteyenlere, Sevgililer Günü için ideal bir hediye öneriyor. Siemens TK53009 tam otomatik kahve makinesi, aşklarını tutkuyla yaşayanların duygularını dile getirecek. Siemens’in yenilikçi kahve makinesi sahip olduğu çok çeşitli fonksiyonları, kolay kullanım özellikleri ile üst düzeyde kahve zevki yaşatıyor.

Siemens TK53009 otomatik kahve makinesi 1400 watt’lık üstün performansının yanı sıra, “eco modu”yla enerji tasarrufu da sağlıyor. Tek bir tuşla otomatik kahve ve espresso hazırlama imkanı sunan makine, “AromaWhirl Plus” demleme teknolojisine sahip. AromaWhirl Plus istemi, güçlü dairesel hareketlerle kahvenin cihaz içerisindeki sıcak suya daha iyi nüfuz etmesini sağlayarak, daha iyi kaynaşmasını ve çözülmesini sağlıyor. Yenilikçi AromaWhirl Plus sistemi, kahve severleri içtikleri her fincanla yeniden büyüleyen bir lezzet zenginliği yaratıyor.

Siemens TK53009, sertleştirilmiş çelikten üretilmiş 250 gr kapasiteli yüksek kaliteli kahve değirmeni, 8 ve 12 gr olarak önceden programlanmış kahve sertliği ve Thermoblock pompalı basınç sistemi (15 bar) ile her zevke uygun kahve keyfi sunuyor. Kahve öğütme dereceleri, fincan dolum miktarları ve kahve akış başlığı da ayarlanabiliyor. CreamCenter özelliği, cappucino ve cafe latte için ekstra kuvvetli ve kremsi süt köpürtme işlevini sağlıyor. Makine ayrıca kapalı konumda devreye giren otomatik durulama fonksiyonuna sahip.

Siemens TK53009 tam otomatik kahve makinesinin çıkartılabilen demleme ünitesi, 1.8 litrelik su tankı ve damlama kabı, temizlik açısından önemli bir kolaylık sunuyor. Kireçlenmeye karşı tercihe bağlı kireç filtresi ile tek adımda otomatik temizleme ve kireç çözme programı Calc’n Clean de makinenin özellikleri arasında yer alıyor.

Önizle

Hiç yorum yok