Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son haberlerimiz:

latest

Dünyaca ünlü zeytinyağı kataloğu

Dila Tarım’ın ilk kez üretimini gerçekleştirdiği zeytinyağı markası “v’olio”, dünyaca ünlü zeytinyağı kataloğu Flos Olei’de yer aldı. Flos...

Dila Tarım’ın ilk kez üretimini gerçekleştirdiği zeytinyağı markası “v’olio”, dünyaca ünlü zeytinyağı kataloğu Flos Olei’de yer aldı. Flos Olei Sızma Zeytinyağı Dünyası Rehberi her yıl tüm dünyadan en iyi sızma zeytinyağı markalarının yarıştığı bir etkinlik sonucunda hazırlanıyor.

Bir Avrupa Holding iştiraki olan Dila Tarım tarafından ilk kez tüketiciyle buluşturulan “v’olio” zeytinyağının şöhreti kısa süre içinde Türkiye sınırlarını aştı. Akdenizli damakların aradığı lezzet “v’olio”, İtalya’nın ünlü zeytinyağı kataloğu Flos Olei 2013’e girme başarısını yakaladı.

Tüm dünyadan yüzlerce zeytinyağının yarıştığı bir müsabaka sonucunda ortaya çıkan Flos Olei Sızma Zeytinyağı Dünyası Rehberi, alanında uzman gurmelerin titiz tadımları sonucu dünyanın en iyi zeytinyağı üreticilerini belirliyor. Avrupa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Balcı da, üretimini gerçekleştirdikleri “v’olio” zeytinyağının başarısına dikkat çekerek “Flos Olei gibi bir katalogda yer almasıyla, “v’olio”nun lezzeti, kalitesi ve doğallığı uluslararası ölçekte de tescillenmiş oldu. Aslında “v’olio”nun üretimini kısa bir süre önce başlatmıştık. Ve kısa bir süre içinde bu gurur verici başarıyı yakaladık. Böyle bir başarıya imza attığımız için hem zeytincilik sektörü hem de Türkiye adına gururluyuz” diye konuştu.

İzmir’in zeytin bahçelerinden soframıza
İzmir Seferihisar yöresinin “Memecik” ve “Ayvalık” tipi zeytin ağaçlarından tamamen bilimsel tekniklerle üretilen “v’olio” zeytinyağı, internette üzerinden satışa sunuluyor. Yüzde yüz natürel “v’olio” zeytinyağı, www.volio.com.tr adresinden kolayca verebileceğiniz bir siparişle sofralarınıza konuk oluyor. Üstelik Türkiye’nin neresinde olursanız olun “v’olio” zeytinyağı kapınıza kadar teslim ediliyor. 5 litrelik teneke kutu ve yarım litrelik cam şişe seçeneklerine sahip “v’olio”, altın sarısı rengi ve yemeklerinize kattığı lezzetle, damak zevkine sahip herkesin sofrasına kolayca misafir olabiliyor.

Önizle

Hiç yorum yok