Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son haberlerimiz:

latest

Eski buzdolaplarınızın yerine geçmeye hazırlanıyor

Samsung beyaz eşya ürünlerinde sunduğu yepyeni teknolojilerle tüketicilerin hayatlarına değer katmaya devam ediyor. Samsung tarafından yen...

Samsung beyaz eşya ürünlerinde sunduğu yepyeni teknolojilerle tüketicilerin hayatlarına değer katmaya devam ediyor. Samsung tarafından yeni yıldan itibaren satışa sunulan yeni Samsung Kombi Buzdolabı, şık görünümü ve kullanıcısına sağladığı kolaylıklarla eski buzdolaplarınızın yerine geçmeye hazırlanıyor.

Günümüzün değişen koşullarında, farklılık göstermeye başlayan tüketici eğilimleri dikkate alınarak geliştirilen Samsung Kombi Buzdolabının geniş kapasiteli derin dondurucu bölümü çalışan kadına ihtiyacı olan alanı sağlarken, mevsiminde alıp sakladıkları sebzelerden, böreğe, köfteden balığa tüm yiyecekler rahatlıkla muhafaza ediliyor.

Bir buzdolabından çok daha ötesi Samsung Kombi ile evlerinize geliyor

Alttan dondurucu bölümü bulunan, 1.85 yükseklik 70 cm. eniyle her mutfağa rahatlıkla uyabilen Samsung Kombi Buzdolaplarının sunduğu geniş iç hacmi ergonomik yapısıyla her tip ailenin ihtiyacına karşılık veriyor.

Samsung Kombi Buzdolaplarında bulunan Smart Sensör sistemi sayesinde buzdolabı enerjiyi çok tasarruflu kullanıyor.

Samsung’un akıllı teknolojiyle geliştirdiği Smart Sensör sistemi buzdolabının iç bölmesindeki soğutmayı beş farklı ısıya göre tanımlıyor, kullanıcıların günlük alışkanlıklarına göre buzdolabının içerisindeki hava, nem ve sıcaklığı optimize ediyor. Samsung Kombi Buzdolaplarının inceltilmiş yan duvarları iç alanı genişleterek rafların çok daha ergonomik kullanılmasını ve bu sayede daha çok yiyeceğin saklanmasını sağlıyor. Multi flow teknolojisi sayesinde tüm yiyecekler ilk günkü tazeliğinde korunuyor.

Samsung Yeni Kombi Buzdolapları ile Enerji Tasarrufu Sağlayın

Samsung Kombi Buzdolaplarının benzerlerinden daha etkin kılan ve %40’a varan enerji tasarrufu sağlayan bir diğer özelliği de sahip olduğu Digital Inverter Kompresör. 10 yıl garantili bu kompresör sayesinde buzdolabı en sessiz gecelerde bile herhangi bir rahatsızlığa neden olmadan çalışıyor.

Yine buzdolabının içini aydınlatan led aydınlatmalar % 75’e varan enerji tasarrufu sağlarken Led aydınlatmanın sağladığı ışık, tüketicilerin gece yemek kaçamaklarını mutfak lambasını açmadan yapmalarını sağlıyor.

Samsung Kombi Buzdolaplarının dış alanında yer alan led aydınlatmalı gösterge sayesinde de buzdolabı kapısının açılmasına gerek kalmadan sıcaklık ve nem oranları rahatlıkla kontrol edilebiliyor.

Önizle

Hiç yorum yok