Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son haberlerimiz:

latest

Evinizdeki En Güzel Hediye!

Samsung’un Akıllı Teknoloji İle Sunulan Gala Bulaşık Makinesi! Çalışan annelerin mutfaktaki en önemli yardımcısı hiç kuşkusuz dağ gibi bul...

Samsung’un Akıllı Teknoloji İle Sunulan Gala Bulaşık Makinesi!

Çalışan annelerin mutfaktaki en önemli yardımcısı hiç kuşkusuz dağ gibi bulaşıkları bir çırpıda yıkayan bulaşık makineleri. Yeni yıl yaklaşırken, annenizi ya da eşinizi Samsung’un akıllı bulaşık makinesi Gala ile sevindirebilirsiniz.

Samsung Gala Bulaşık Makinesi; üstün yıkama gücü ve esnek kullanım alanıyla hayatı kolaylaştırırken enerji ve su tasarrufu da sağlıyor. Gala bulaşık makinesinin gelişmiş yıkama performansı en inatçı yağ lekelerini çıkartırken bu sayede bulaşıkların makine öncesi elde yıkanmasına da gerek kalmıyor. Üstelik çevre dostu Eco Dry kurutma teknolojisi, nemi absorbe eden malzemelerin kullanımı ile daha yüksek performans ve daha az enerji tüketimi sağlıyor.

AB enerji standartlarına göre A+ enerji sınıfına sahip Samsung Gala bulaşık makinesi üstün performansının yanı sıra esnek kullanım alanıyla da dikkat çekiyor. Makinenin yüksek iç hacmi sayesinde 36 cm yüksekliğindeki bulaşıklar üst rafın çıkmasına gerek kalmadan rahatlıkla yıkanabiliyor. Gala Bulaşık Makinesi 13 kişilik yıkama kapasitesi, esnek rafları ve daha yüksek iç hacmiyle bir kerede daha fazla bulaşık yıkama imkânı sağlıyor.


Önizle

Hiç yorum yok