Restoran ve Mekanlar

[Mekan][slideshow]

Evinizdeki En Güzel Hediye!

Samsung’un Akıllı Teknoloji İle Sunulan Gala Bulaşık Makinesi!

Çalışan annelerin mutfaktaki en önemli yardımcısı hiç kuşkusuz dağ gibi bulaşıkları bir çırpıda yıkayan bulaşık makineleri. Yeni yıl yaklaşırken, annenizi ya da eşinizi Samsung’un akıllı bulaşık makinesi Gala ile sevindirebilirsiniz.

Samsung Gala Bulaşık Makinesi; üstün yıkama gücü ve esnek kullanım alanıyla hayatı kolaylaştırırken enerji ve su tasarrufu da sağlıyor. Gala bulaşık makinesinin gelişmiş yıkama performansı en inatçı yağ lekelerini çıkartırken bu sayede bulaşıkların makine öncesi elde yıkanmasına da gerek kalmıyor. Üstelik çevre dostu Eco Dry kurutma teknolojisi, nemi absorbe eden malzemelerin kullanımı ile daha yüksek performans ve daha az enerji tüketimi sağlıyor.

AB enerji standartlarına göre A+ enerji sınıfına sahip Samsung Gala bulaşık makinesi üstün performansının yanı sıra esnek kullanım alanıyla da dikkat çekiyor. Makinenin yüksek iç hacmi sayesinde 36 cm yüksekliğindeki bulaşıklar üst rafın çıkmasına gerek kalmadan rahatlıkla yıkanabiliyor. Gala Bulaşık Makinesi 13 kişilik yıkama kapasitesi, esnek rafları ve daha yüksek iç hacmiyle bir kerede daha fazla bulaşık yıkama imkânı sağlıyor.


*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok:

Ev Aletleri

[Ev Aletleri][stack]

Mutfak Mobilyası

[Mobilya][grids]

Yaşamın İçinden

[Yaşam][btop]