Restoran ve Mekanlar

[Mekan][slideshow]

Formunu korumak isteyene ızgara mekanı

İstanbul’da yeni açılan Taşköprü Adana Kebapçısı, muhteşem kebapları yanında formunu korumak isteyen misafirlerine birbirinden lezzetli ızgara çeşitleriyle hizmet veriyor. 

Taşköprü, sağlığına ve damağına düşkün misafirlerine akşam saatlerinde ızgara çeşitleri sunarken, sabahları yöresel kahvaltısıyla hizmet veriyor. Sıcacık köy ekmeğiyle servise başlayan kahvaltıda, Afyon’dan kaymak, Van’dan peynir, Kayseri’den sucuk sizin için özel olarak getiriliyor.

Sağlıklı bir yemek tercihi yapmak isteyenler için; 200 açık, 200’de kapalı alanda olmak üzere toplam 400 kişi kapasiteli mekan meraklılarını bekliyor.

Taşköprü’de hem yaz hem de kış köşeniz hazır

Taşköprü yalnızca sağlıklı lezzetler sunmakla kalmıyor, toplantı ve eğlenceleriniz için de organizasyon hizmeti veriyor. Ferah bahçesi yaz mevsiminde yemeğinize ayrı bir hava katarken, kapalı alanı ise kışın içinizi ısıtacak bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Burada günün yorgunluğunu atarken atıştırabilir, arkadaşlarınızla hoşça zaman geçirebilirsiniz.

Sunduğu lezzetler ve keyifli atmosferinin yanında, ücretsiz otopark ve vale hizmeti de veren Taşköprü, İstanbul’da yaşayanların vazgeçilmez durağı olacak.

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok:

Ev Aletleri

[Ev Aletleri][stack]

Mutfak Mobilyası

[Mobilya][grids]

Yaşamın İçinden

[Yaşam][btop]