Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son haberlerimiz:

latest

Hem sessiz hem performanslı hem doğa dostu

Bosch SuperSilence ActiveWater Bulaşık Makinesi, hijyen konusunda hassas olanlar ve çocuklu aileler için son derece ideal EkstraHijyen fonks...

Bosch SuperSilence ActiveWater Bulaşık Makinesi, hijyen konusunda hassas olanlar ve çocuklu aileler için son derece ideal EkstraHijyen fonksiyonuna sahip. 

EkstraHijyen ile bebeklerin kap, kacak, şişe ve biberon gibi malzemeleri yaklaşık 70ºC’de 10 dakika boyunca oldukça hijyenik şekilde temizleniyor. Daha uzun süre yüksek sıcaklığa tabi tutulan malzemelerdeki bakteriler yüzde 99,9 oranında yok ediliyor. Üstelik sadece 44 desibellik sesi ile Bosch SuperSilence, çocuklar özellikle büyüme çağında çok önemli olan uykudayken, bulaşıkların mükemmel temizlikte yıkanmasını sağlıyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren Bosch Ev Aletleri, bebek ve çocuklarının kap, kacak, şişe ve biberon gibi çok sık kullandığı bulaşıklarının hijyenine ekstra önem veren aileler için Bosch SMS58N08TR SuperSilence ActiveWater Bulaşık Makinesi’ni sunuyor. Bosch SuperSilence’a özel geliştirilen EkstraHijyen fonksiyonu, yıkama süresince bulaşıkları çok daha uzun süre yüksek sıcaklığa tabi tutuyor. Bu sayede bakteriler yüzde 99,9 oranında yok ediliyor ve aileler, bebek ve çocuklarının besinlerini, bakterilerden arındırılmış, son derece hijyenik malzemelerin içinde sunabiliyor. Bosch SMS58N08TR SuperSilence ActiveWater Bulaşık Makinesi’nin çocuklu aileler için bir diğer önemli özelliği de son derece sessiz çalışması. 44 desibellik sesi ile Bosch SuperSilence, mutfaktaki varlığını bile unutturabilecek sessizlikte çalışıyor, o çalışırken çocuklar mışıl mışıl uyuyabiliyor, derslerine gürültüsüz ortam konforunda rahatlıkla çalışabiliyor. Ayrıca, leke tutmayan paslanmaz çelik, şık tasarımı ile Bosch SuperSilence, mutfaklara harika bir uyum sağlıyor.

Bakterileri yüzde 99,9 oranında yok ediyor, mükemmel temizliğe ulaştırıyor
Bosch SMS58N08TR SuperSilence ActiveWater Bulaşık Makinesi’nin EkstraHijyen fonksiyonu ile daha yüksek sıcaklıkta antibakteriyel temizleme sağlanıyor. Bebeklerin kap, kacak, şişe ve biberon gibi malzemeleri yaklaşık 70ºC’de 10 dakika boyunca yüksek hijyen koşullarında yıkanarak, makineden mükemmel temizlenmiş olarak çıkıyor.

Hem sessiz hem performanslı hem doğa dostu
Bosch SuperSilence, 44 desibellik sesi ya da sessizliği ile özellikle mutfak ve oturma odasının bir arada olduğu, açık plan evler, çocuklarının uykusunu bölmek istemeyen ve bulaşıklarını özellikle geceleri yıkayan aileler için çok ideal bir seçim oluyor. Bosch SuperSilence, sessizliğinin yanı sıra geliştirilmiş ActiveWater hidrolik sistemi ile suyun da oldukça sessiz pompalanmasını sağlıyor. Durulama mekanizması sadece verimli değil, aynı zamanda son derece sessiz. A++ enerji sınıfı ile bulaşıkları, enerji ve su tüketimi açısından en verimli şekilde yıkayarak, hem doğaya hem aile bütçesine katkı sağlıyor.

Bosch SuperSilence ile üstesinden gelemeyeceğiniz kir yok
Altı standart programa sahip olan Bosch SuperSilence, IntensiveZone yoğun yıkama alanı özelliği sayesinde bir bulaşık makinesinin başa çıkamayacağını düşündüğünüz tüm kirleri rahatlıkla yok ediyor. IntensiveZone fonksiyonu, tüm alt sepeti, artırılmış püskürtme basıncı ile aşırı derecede kirlenmiş tencere ve tavalar için güçlü bir temizleme alanına dönüştürüyor. İstenilen programla kombine edilebilen bu fonksiyon sayesinde narin bardaklarınızı ve kirli tencerelerinizi bir arada yıkayabiliyor.

Zamandan yarı yarıya tasarruf edin
Zamandan yüzde 50 tasarruf sağlayarak, mükemmel temizlikte bulaşıklara erişilmesini sağlayan VarioSpeed ise özellikle ani misafir ziyaretlerinde temiz bardak ya da tabak ihtiyacı gibi acil durumlarda hayat kurtarıcı oluyor. Özellikle en geç ve son kuruyan plastik kap gibi bulaşıklara sıcaklık vererek, onların da çabucak kurumasını sağlayan Ekstra Kurutma özelliği de hayatı kolaylaştırıyor.

14 kişilik yemek takımını tek seferde konforla yıkayın
Bosch SuperSilence bulaşık makinesinde, üst sepet yüksekliğinin, sepet doluyken bile rahatça tek el hareketiyle üç farklı konumda ayarlanabilmesini sağlayan geliştirilmiş Rackmatic sistemi de bulunuyor. VarioFlexPlus katlanabilir sepetler ile üst ve alt sepetteki raflar hiç olmadığı kadar esneklik kazanıyor. VarioDrawer 3. çekmece, alt sepette daha fazla bulaşığa yer açıyor ve bu sayede mevcut bulaşık makinelerinde 12 kişilik yemek takımı yıkanabiliyorken, Bosch SuperSilence’larda 14 kişilik yemek takımı tek seferde rahatça yıkanabiliyor.

Önizle

Hiç yorum yok