Restoran ve Mekanlar

[Mekan][slideshow]

Hot Pot'la sıra dışı bir lezzet yolculuğu

“Moğol Barbeküsü” konseptinin Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisi

Go Mongo’nun benzersiz lezzeti olan Hot Pot, kişisel damak zevkine göre seçilmiş lezzetlerden oluşuyor. Geleneksel pişirme yöntemleri kullanılarak hazırlanan Hot Pot, damakların asla unutamayacağı bir lezzet vadediyor.

Yepyeni lezzetleri denemeye, keşfedilmemiş tatları keşfetmeye açık olanlar için, Go Mongo’nun Moğol lezzetleri artık birer klasik. Go Mongo, sayısız sos ve malzemenin sayısız çeşniyle harmanlandığı tatlar sunuyor. Moğol Barbeküsü konseptinin tadına doyulmaz lezzetlerinden biri olan Hot Pot, Go Mongo’da lezzet avcılarını bekliyor.

Moğol mutfağının klasiklerinden olan Hot Pot, yavaş yavaş kaynatılan sosu, kendi seçiminiz olan et ve sebze dilimleriyle sıra dışı bir lezzet. İçindeki malzemelerin aromalarıyla mükemmel kıvama gelen sosu ise başlı başına bir lezzet oluşturuyor.

Damak zevkine göre tasarlanan lezzet

Moğol mutfağının gözde yemeği Hot Pot’u bizzat kendi zevkinize göre kendiniz oluşturuyorsunuz. Hot Pot masanıza ulaşmadan önce, açık büfeden istediğiniz et, sebze ve baharat seçiminizi yapıyorsunuz. Hazırladığınız et ve sebze dilimleri, istenilen aralıklar ve miktarlarda sosun içine eklenerek pişiriliyor. Pişen etler ve sebzeler daha sonra özel kaşıkların yardımıyla servis ediliyor. Son olarak, içinde pişen et ve sebzelerin aromalarının eklenmesiyle daha da lezzetlenen sosun tadı damakları fethediyor. Kısacası, Hot Pot size kişiselleştirilmiş içeriği ve soslarıyla asla unutamayacağınız bir lezzet vadediyor.

Go Mongo, Moğolistan’ın geleneksel lezzetlerini, kişiye özgü et, sebze, noodle, sos ve baharat seçenekleriyle sizlerle buluşturmaya devam ediyor.


*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok:

Ev Aletleri

[Ev Aletleri][stack]

Mutfak Mobilyası

[Mobilya][grids]

Yaşamın İçinden

[Yaşam][btop]