Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son haberlerimiz:

latest

In Love Küçük Ev Aletleri Piyasada

Teknoloji ve tasarımın eşsiz uyumu Arçelik In Love Serisi Küçük Ev Aletleri, hayatınıza kolaylık ve şıklık katıyor. Teknoloji ile tasarımı...

Teknoloji ve tasarımın eşsiz uyumu Arçelik In Love Serisi Küçük Ev Aletleri, hayatınıza kolaylık ve şıklık katıyor.

Teknoloji ile tasarımı buluşturmaya devam eden Çelik ve Çeliknaz, yeni yılın trendi Arçelik Yeni Küçük Ev Aletleri Serisi In Love ile hayatınıza kolaylık ve şıklık katıyor. Arçelik’in yeni reklam filminde, yemek yapmayı çok seven; ancak yoğunluğu nedeniyle buna pek vakit ayıramayan Tülin Şahin’e getirdikleri bu çok şık ve pratik yardımcılar mutfakta harikalar yaratıyor.

Arçelik In Love Serisi Küçük Ev Aletleri özel tasarımları ile “Design Turkey 2012 Endüstriyel Tasarım Ödülleri” Yarışmasında 4 ödül aldı. Ekmek Kızartma Makinesi, Kahve Makinesi ve Su Isıtıcı “İyi Tasarım” ödüllerine layık görülürken, El Blender Seti de “Üstün Tasarım” ödülü aldı.

7 kademeli LED vision sıcaklık ayarı ve ekstra geniş kızartma yuvası ile Arçelik In Love Ekmek Kızartma Makinesi kahvaltılara keyif katıyor. Güne, sıcacık ekmeklerle güzel bir başlangıç yapmak isteyenlerin en büyük yardımcısı olacak. In Love Ekmek Kızartma Makinesi buz çözme, durdurma ve ısıtma fonksiyonu, kırıntı çekmecesi ve masaya servis imkanı sunan çörek/sandviç ısıtıcı özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Arçelik In Love Kahve Makinesi dijital kontrol panel ve LCD ekran, sıcak tutma fonksiyonuna sahip cam karaf, zamanlayıcı ve ekstra aroma ayarı ile kahve severlerin vazgeçilmezi olacak. Zamanlama ayarı sayesinde arzu edilen ve dijital ekrandan kurulan zamanda kahveniz hazır oluyor, aroma ayarı sayesinde istenilen sertlikte kahve aromasını ayarlama olanağı sağlıyor.12 fincan kahve yapabilme imkânı sunan In love Kahve Makinesi, 1,8 litre cam hazne, kolay sökülebilir su tankı, auto shut off özelliği, damlama önleyici fonksiyon ve sökülebilir kahve filtresine sahip.

2400 W gücündeki Arçelik In Love Su Isıtıcı 4 kademeli sıcaklık ayarlama özelliği sayesinde 40 derece mama hazırlama, 60 derece bitki çayı, 80 derece kahve hazırlama, 100 derece su kaynatma olacak şekilde suyu istenilen sıcaklıkta ayarlama olanağı sağlıyor. Sıcak tutma moduna da ayarlandığında, seçilen sıcaklıkta su sıcaklığının sabit kalmasını sağlıyor. Dijital kontrol paneli, enerji tasarrufu sağlayan güvenli, ergonomik kapak mekanizması ve kablo saklama özelliği ile mutfaklarınızın vazgeçilmezi olacak. 1.6 litre hacmi bulunan su ısıtıcı, gizli ısıtıcı, kablosuz kullanım, sökülebilir ve temizlenebilir filtre ve auto shut off özelliklerine de sahip.
Arçelik In Love El Blender Seti doğrama, parçalama ve çırpma özelliği yanında 6 kademeli led vision hız ayarı, yıldız bıçaklı komple metal parçalayıcı ayak ve tek tuşla kolay sökülebilen parçalara sahip. In love el blender setinde kapaklı, kaymaz ölçek kabı, kilitli ve kaymaz tabanlı doğrayıcı haznesi, soft touch scroll ve duvar askı aparatı da bulunuyor.

Arçelik In Love El Blenderı, 700 W gücü, turbo fonksiyonu, yıldız bıçaklı komple metal parçalayıcı ayağı ve kapaklı, kaymaz ölçek kabı ile mutfakta geçirilen zamanı keyife dönüştürüyor. In Love El Blenderı tek tuşla kolay sökülebilen parçaları sayesinde zamandan da tasarruf sağlıyor.

Arçelik In Love Valso geniş bıçak sistemi, cam haznesi, motor altında gizli kablo sarma yeri, kaymaz taban ve spatula aparatı ile mutfakta en büyük yardımcınız olmaya aday.

1,5 litre cam sürahisi bulunan Arçelik In Love Blender rahatça çıkarılıp yıkanabilen yıldız bıçak, buz kırma fonksiyonu, 75 ml ölçek kabı, 4 kademeli LED vision hız ayarı ve pulse fonksiyonu ve esnek - sızdırmaz üst kapak ile hayatınızı kolaylaştırıyor.

Arçelik In Love Tost Grill 1600 W güç ve 3 kademe sıcaklık ayarına sahip. 180º açılarak grill olarak da kullanılabilme imkanı sunan bu ürün sökülebilir çift kat kaplamalı plakalar, gizli yağ toplama haznesi, güvenlik kilidi, dikey saklama imkanı ve ekstra waffle plakası ile de hayatınızı kolaylaştırıyor.

Önizle

Hiç yorum yok