Header Ads

Kahvaltı Setiyle Güne Mutlu Başlayın

Emsan’ın içinizi açacak renkli kahvaltı setleri, güne güzel bir başlangıç yapmak isteyenlerin tercihi oluyor. 

Modern çizgileri ve renkli tasarımıyla mutlu kahvaltılara eşlik eden Emsan Buket kahvaltı seti, bitmesini istemeyeceğiniz kahvaltı sofraları sunuyor.

Sofralarında şıklık arayanların vazgeçemeyeceği marka Emsan, yepyeni Buket kahvaltı setini kadınların beğenisine sunuyor. Emsan kahvaltı setleri, zevkinize ve bütçenize uygun şık modelleriyle güne keyifle başlamanız için Emsan kalitesiyle üretildi.

Kahvaltıda Porselenin Şıklığını Emsan’la Yakalayın

Kaliteli ve özenle hazırlanmış tasarımıyla göz kamaştıran Buket kahvaltı seti, kahvaltı sofralarınıza samimi bir şıklık katıyor. 38 parçadan oluşan Emsan Buket kahvaltı seti, renkli ve yuvarlak deseniyle zevkli kahvaltıların mimarı oluyor. Beyaz porselenden üretilen Buket kahvaltı seti, kare tasarımı, yuvarlak çizgili detaylarıyla sofranızda vazgeçemeyeceğiniz ürünler arasında yerini alıyor.

Renkli ve cıvıl cıvıl bir kahvaltı sofrası için Emsan Buket kahvaltı takımları sofralarınızı renklendiriyor. Modern çizgileri ve eşsiz tasarımlarıyla her zevke uygun kahvaltı takımları, şıklıktan vazgeçemeyenlerin bir numaralı tercihi oluyor.

38 Parça Buket Kahvaltı Takımı;

6 Servis Tabağı
6 Pasta Tabağı
6 Çay Fincanı ve Tabağı
4 Reçellik
2 Kahvaltılık
1 Çay Potu ve Kapağı
1 Şekerlik ve Kapağı
Tuzluk ve Biberlik
1 Sütlük
1 Peçetelik

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.