Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son haberlerimiz:

latest

Lezzet Bloggerlarından "Evde Ekonomi Sırları"

Beğeni ile takip edilen yemek bloggerları, yenilikçi ve leziz tatları ile tanınan Muratbey Peynirleri tarafından düzenlenen “Günün Her Sa...

Beğeni ile takip edilen yemek bloggerları, yenilikçi ve leziz tatları ile tanınan Muratbey Peynirleri tarafından düzenlenen “Günün Her Saati Peynir” etkinliğinde buluştu. Lezzet bloggerları’nın peynirli ekonomik tarifleri ve mutfak sırları artık Muratbey Peynirleri’nin web sitesinde yayınlanacak.

Yarım yüzyılı aşkın tecrübesi ile Türkiye'nin en lezzetli peynirlerini üreten Muratbey, Türkiye’nin beğeni ile takip edilen yemek bloggerlarını geçtiğimiz günlerde bir araya getirdi. “Günün Her Saati Peynir” etkinliği, televizyon izleyicilerinin yakından tanıdığı sevilen lezzet ustası Ayşe Tüteri de ağırladı. Etkinlikte bloggerlar ve Muratbey ekibi ev ekonomisine yönelik fikirleri ve mutfak sırlarını paylaştı.

Katılımcılarla etkinlik süresince fikir alışverişinde bulunan Muratbey Pazarlama Danışmanı Elbistanlıoğlu, son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de internet kullanımın artması ile sağlıklı yemek alışkanlıklarına yön vermek adına firmalara ve fikir önderlerine büyük sorumluluklar düştüğünü vurguladı. Elbistanlıoğlu bu anlamda yemek alışkanlıklarına yön veren kişiler olarak bloggerlara da sağlıklı beslenme alışkanlığı edindirmek adına çok büyük sorumluluk düştüğünü de söyledi.

Yemek bloggerleri ile “Günün her saati peynir” etkinliği ile Muratbey yeni bir çalışmayı da başlattı. Yemek bloggerları bu çalışma ile Muratbey’in sitesinde ev ekonomisine katkıda bulunacak peynirli tarifleri paylaşacaklar. Peyniri yemeklerinde değerlendirmek isteyen herkese açık olan bu tarifler önümüzdeki günlerden itibaren Muratbey sitesinde olacak.

Gülben Ergen’den de destek
“Günün her saati peynir” etkinliği sosyal bir amaca da katkı sağladı. Muratbey Peynirleri, her bir katılımcı blogger adına, daha fazla çocuğun okul öncesi eğitim imkânlarından faydalanması için özverili çalışmalar yürüten “Çocuklar Gülsün Diye” derneğine bağışta bulundu. Sevilen sanatçı Gülben Ergen’in önderliğini yaptığı “Çocuklar Gülsün Diye” derneği “Günün Her Saati Peynir” etkinliğine katılan lezzet bloggerlarına bu destekleri dolayısı ile bir teşekkür belgesi iletti.

Önizle

Hiç yorum yok