Header Ads

Mangal Keyfini Doruklarda Yaşayın!

Geniş yelpazede barbekü aksesuarları çeşitleri ile fark yaratan Weber Stephen, Compact Kettle Kömürlü Barbekü serisi ile mangal severlerin gözdesi olacak.

Dünyada barbekü sektörünün lider şirketi Weber Stephen, 47 cm ve 57 cm’lik Compact Kettle Kömürlü Barbeküleri ile kış aylarında benzersiz bir mangal ziyafeti çekmenizi sağlıyor.

1950’li yıllardan beri dünyanın pek çok yerinde kabul gören barbekü modeli olan ‘Amerikan tipi barbekü’nün mucidi olan, kömürlü, gazlı elektronik barbeküler ve aksesuarları olmak üzere oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip Weber Stephen, Compact Kettle Kömürlü Barbekü serisi ile soğuk kış günlerinizi ısıtıyor. Kolay kurulumu ve kullanışlı tasarımı ile fark yaratan, Weber Stephen Compact Kettle Kömürlü Barbeküler, çekirdek ailelerin vazgeçilmez tutkusu olacak.

47 cm ve 57 cm büyüklüğünde olmak üzere 2 farklı alternatif sunan Compact Kettle Kömürlü Barbekü serisi, paslanmaz çelik havalandırma mekanizması ve küllüğün yanı sıra, nikel kaplama pişirme ızgarası, ısınmaz-yanmaz ve tüm hava şartlarına elverişli kazan ve kapak kulpları ile kalitesini ortaya koyuyor. Porselen emaye kazan ile kapak ve tüm hava şartlarına dayanıklı arka tekerlekleriyle farkını ortaya koyan Weber Stephen Compact Kettle Siyah Kömürlü Barbekü, kullanıcılarına sunmuş olduğu 10 yıllık garanti süresi ile hem bu alanda rakiplerinden farklılaşırken, hem de ürünlerin kalite ve güvenlik açısından ne derece başarılı olduğunu gözler önüne seriyor.

Kullanıcılarına yalnızca barbekü değil, sevdikleri ile biraraya gelerek sosyalleşme ve eğlenceli vakit geçirme fırsatı da sunan Weber Stephen, Compact Kettle Siyah Kömürlü Barbeküler ile; et, tavuk, balık, pizza ve daha pek çok farklı yiyeceği büyük bir keyifle pişirecek ve Weber Stephen ayrıcalığını doyasıya yaşayacaksınız.

Weber Stephen Hakkında: 
1952 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Chicago şehrinin Illinois eyaletinde kurulan ve dünyada 6 kıtada 45 ülkede faaliyetlerini sürdürmekte olan Weber Stephen, kömürlü, gazlı ve elektronik barbekü olmak üzere 3 ana kategoride barbekü üretimi yapıyor olmanın yanı sıra, oldukça geniş bir barbekü aksesuar yelpazesine de sahiptir. Fiyat aralığı, 199 TL ile 7.999 TL arasında değişen barbekülere 5 ile 25 yıl arasında garanti ayrıcalığı sunan Weber Stephen, uzman ar-ge ekibi ile çalışmalarını sürdürerek, her geçen gün ürün gamını kullanıcı dostu ürünler ile genişletmektedir.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.