Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son haberlerimiz:

latest

Meyve Zamanı Şimdi Daha Keyifli

Mutfak ve sofralar için tasarım harikası ürünler hazırlayan Emsan; Cera- moni meyve bıçak setiyle meyve yeme alışkanlığını keyfe dönüştürüyo...

Mutfak ve sofralar için tasarım harikası ürünler hazırlayan Emsan; Cera- moni meyve bıçak setiyle meyve yeme alışkanlığını keyfe dönüştürüyor. 

Emsan Meyve bıçakları sağlıklı, hafif ve dayanıklı olmasıyla kadınların bir numaralı tercihi oluyor.

Kalite ve şıklıktan ödün vermeden; mutfakta geçirilen zamanı keyfe dönüştüren Emsan, Cera-moni meyve bıçak setiyle hem pratik bir kullanım sunuyor hem de meyvelerinizin çok daha kolay soyulup doğranmasını sağlıyor.

Kalite ve Sağlık Emsan Cera-Moni Meyve Bıçaklarında

Emsan Cera-moni meyve bıçak seti, meyve asitlerini bıçak yüzeyine yerleştirmiyor ve yüzeyinde bakteri üremesini engelliyor. Hafif ve yumuşak saplı tasarımıyla yiyeceklerin kolay kesilip doğranmasını sağlıyor. 3 parçadan oluşan Emsan Cera-moni meyve bıçak seti ergonomik tasarımıyla da güvenli kullanım sağlıyor.

Emsan Cera-moni meyve bıçakları yeşil, mor, beyaz gibi renk alternatifleriyle her zevke hitap ediyor. Meyvelerde metal tadı bırakmadığı gibi, besin değerine de zarar vermeyen Cera-moni bıçak seti, sağlığını düşünen kadınların vazgeçilmezi oluyor. Kadınların mutfağından eksik etmeyecekleri bu ürün uygun fiyatıyla alıcılarını bekliyor.

Önizle

Hiç yorum yok