Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son haberlerimiz:

latest

Miis gibi kokan ekmekler ve leziz kanepeler

Yeni formülüyle doğanın mucizesi fındık ve ceviz yağlarını bir araya getiren Luna, ‘Luna ile Lezzet Mutfak Atölyesi’nde ekmek ve kanepe seve...

Yeni formülüyle doğanın mucizesi fındık ve ceviz yağlarını bir araya getiren Luna, ‘Luna ile Lezzet Mutfak Atölyesi’nde ekmek ve kanepe severleri buluşturdu. Katılımcılar önce Luna ile ekmekler yaptı, ardından bu ekmekler ile leziz kanepeler hazırlayarak keyifli bir gün geçirdi

Luna ve Lezzet Dergisi işbirliği ile gerçekleşen “Luna ile Lezzet Mutfak Atölyesi” kendi ekmeğini pişirmeyi ve kanepe yapmayı sevenleri bir araya getirdi. Luna’nın atölye çalışmasına katılan 10 şanslı tüketici, İstanbul Sheraton Maslak Oteli’nin Şefi Ömer Esen ile birlikte lezzetli ve farklı ekmek ve kanepeler yaptı.

Atölyeye, Luna’nın twitter hesabı ve Lezzet Dergisi’nin web sitesi üzerinden başvuranlar arasından seçilen şanslı tüketiciler katıldı. Katılımcılar önce Şef Ömer Esen eşliğinde Luna ile Tava ekmeği ve zeytinli ekmek pişirdi. Ekmek yapımında malzeme seçimi, yoğurma, mayalama ve biçimlendirme tekniklerini uzmanından bizzat dinleme fırsatı yakalayan tüketiciler ardından Luna ile hazırlanan ekmekler ile birbirinden leziz kanepeler yaptı.

Luna ile Lezzet Mutfak Atölyesi’ne katılan tüketiciler, hünerlerini sergiledikleri lezzet dolu günün sonunda sertifikalarını ve Luna hediye paketlerini Şef Ömer Esen’in elinden aldı.

Doğanın Mucizesi Yeni Luna “Fındık ve Ceviz Yağı”

Buzdolabından çıktığında bile yumuşacık olan yeni Luna, doğanın mucizesi fındık ve ceviz yağlarının eşsiz bileşiminden hazırlandı. Yeni Luna yağ pazarına büyük bir yenilik getirerek tüketicilerine, vücudumuzun işleyişi için faydalı, doğanın hediyesi fındık ve ceviz yağlarının eşsiz bileşiminden oluşan yeni ürününü sundu.

Hem kahvaltı sofralarında hem de yemeklerde kullanmak için Türkiye’nin ilk oval kase formatında hazırlanan Luna, yenilenen içeriği ve modern ambalajıyla marketlerde yerini aldı.

Önizle

Hiç yorum yok