Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son haberlerimiz:

latest

“Mutfağın Yıldızı” reklam filmi

Pakmaya Pişirme Yardımcıları Ürün Grubu'nun tanıtıldığı "Mutfağın Yıldızı" reklam kampanyası başladı. Kampanya için hazırlanan...

Pakmaya Pişirme Yardımcıları Ürün Grubu'nun tanıtıldığı "Mutfağın Yıldızı" reklam kampanyası başladı. Kampanya için hazırlanan ve Kıvanç Baruönü'nün yönetmenliğini yaptığı reklam filmi, ulusal televizyon kanallarında yayınlanmaya başladı.

Dünyanın en büyük ekmek mayası üreticilerinden Pakmaya, Pişirme Yardımcıları Ürün Grubu'nun tanıtıldığı "Mutfağın Yıldızı" reklam kampanyasına başladı. Türkiye’nin maya konusunda lider firması Pakmaya, mayada elde ettiği başarıyı ve sağladığı güveni Pişirme Yardımcılarında da devam ettirmeyi hedefleyerek "Mutfağın Yıldızı" kampanyası çerçevesinde keyifli bir reklam filmi hazırladı.

Mutfağın Yıldızı
Reklam filminde, Pakmaya'nın yeni pişirme yardımcılarını kullanarak yıldızlaşan “Mutfağın Yıldızı” bir anne ve çocuklarının hikâyesi anlatılıyor.“Ooooo lezzete pak!” sloganıyla taçlanan reklam filminin 20 günlük ön hazırlık sürecinde, oyuncu seçmeleri ve filmde kullanılan mutfağın, show programı stüdyosuna dönüştürülmesi çalışmaları gerçekleştirildi.

“Mutfağın Yıldızı” reklam filminin çekimlerinde 75 kişilik bir ekip görev aldı. Filmin başrol oyuncusu, rolü için profesyonel bir jonglörden özel eğitim alarak çekime hazırlandı. Reklam filminde gördüğümüz Pakmaya'nın yeni pişirme yardımcılarını kullanarak hazırlanan tatlıların çekimleri, İspanya’dan gelen özel bir görüntü yönetmeni eşliğinde gerçekleştirildi.

Pakmaya Pişirme Yardımcıları
Pakmaya, öncelikli olarak yeni pişirme yardımcı malzemeleri ürün grubunu piyasaya sunuyor. Bu alanda faaliyet gösteren pek çok firma bulunduğunun bilinciyle hareket eden Pakmaya, ürünlerinin görsel anlamda da diğerlerinden ayrılmasına özen gösteriyor. Lezzetli, hijyenik, sağlıklı ve kaliteli ürünler geliştirmeye odaklanan şirket, ürünlerin doğallığını ambalajlarında da yansıtıyor.

Pakmaya'nın yılların deneyimi ve bilgi birikimiyle geliştirdiği yeni ürünler arasında hamur kabartma tozu, şekerli vanilin, kakao, karbonat, pudra şekeri, pirinç unu, mısır nişastası ve buğday nişastası yer alıyor. ‘Lezzetin Ustası’ Pakmaya 2013 yılının ilk çeyreğinde ise puding, krem şanti, çikolata sosu, mısır unu ve galeta unu çeşitleriyle de raflarda yerini alacak.

Önizle

Hiç yorum yok