Header Ads

Mutfaklar Artık Stil Sahibi

Gıda hazırlamada Avrupa birincisi Kenwood, mutfakta vakit geçirmeyi sevenlere, hayatı kolaylaştıran ve yemek hazırlamayı keyifli hale getiren muftak şeflerini sunuyor. Kenwood Mutfak Şefi ile dilerseniz evinizde makarna yapabilir dilerseniz birbirinden leziz hamur harçları hazırlayabilirsiniz.

Lider teknolojisiyle, pratik tasarımlara sahip ünlü İngiliz markası Kenwood, KMX80,81,82,83,84 mutfak şefleri ile kolay kullanım özelliği ve fonksiyonelliğitek bir tasarımda buluşturuyor. En zorlusundan, en kolayına her türlü yemeğin hazırlanabileceği bir makine olan Kenwood KMX80,81,82,83,84 mutfak şefleri, herkes kendi mutfağının usta şefi oluyor. Eşsiz tasarımıyla da mutfağınıza yepyeni bir hava katan kMix Mutfak şefi ile ister hamur yoğurun, ister sebze haşlayın, ister makarna hamuru hazırlayın. Birden fazla işlem yapma kapasitesine sahip Kenwood kMix Mutfak Şefi, tek başına eşsiz bir yardımcı.

Stil Sahibi, Enerjik ve Pratik Kullanım

1.35 kilograma kadar hamuru iyi bir şekilde işleyebilen motor gücü, eşsiz karıştırma ayarı ve özel kase aparatıyla malzemeleri hava kaybetmeden mükemmel bir şekilde karıştırır. Kase içindeki malzemelerin sıçramasını engellemek için özel tasarlanmış ve gelişmiş elektronik hız kontrolü ile istenilen hızda çalıştırılabilen KMX80,81,82,83,84 mutfak şefleri, kullanım sırasında oluşabilecek herhangi bir aksi duruma karşı, baş kısmı kaldırılınca, güvenlik amaçlı, otomatik olarak kapanır.

Stil sahibi mutfak makinesi ile zamandan kazanın!

Mutfaktaki en iyi yardımcınız Kenwood KMX80,81,82,83,84 mutfak şefleri, yemek hazırlamanın keyifli yanını, pratiklikle birleştirerek kullancısına sunuyor. Kenwood ile mutfağınıza stil, kendinize de zaman kazandırın.

Kenwood ürünlerine;YKM, Boyner, Media Markt, Saturn,ün tüm Türkiye çapındaki mağazalarından ve hepsiburada.com’dan ulaşabilirsiniz.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.