Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son haberlerimiz:

latest

Mutfaktaki Küçük Yardımcılarınız

Sofra ve mutfak ürünlerinin uzman markası Emsan, hayatınızı kolaylaştıracak ve yemek yaparken en önemli yardımcınız olacak mutfak aksesuarla...

Sofra ve mutfak ürünlerinin uzman markası Emsan, hayatınızı kolaylaştıracak ve yemek yaparken en önemli yardımcınız olacak mutfak aksesuarlarıyla mutfağınıza renk katıyor. Rapid mutfak aksesuarlarıyla yemek yapmak sanata dönüşüyor.

Kadınların mutfakta geçirdikleri zamanı kullandığı aksesuarlarla keyiflendirmeye çalışan Emsan, kadınların ihtiyaçlarına uygun mutfak araç gereçleri tasarlardı. Kadınlar, mutfakta kullandıkları küçük araç gereçler ile hem maheretlerini kolayca gösterebiliyorlar hem de yemek hazırlarken zaman kazanıyorlar.

Paslanmaz çelikten üretilmiş yapısı, slikon tutacakları, bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği ve kullanım kolaylığı sağlayan özel tasarımı ile Rapid aksesuarlar mutfakta vazgeçilmeziniz olacak.

Bir çok farklı iş için üretilen Rapid aksesuarladan hamur kesici, hızlı döner başlığı ile hamurlarınıza zarar vermeden kolayca kesmenizi sağlayacak. Rapid ince uzun rende ile kısa sürede her türlü yiyeceği rendeleyebilirsiniz. Rapid tel kevgirin geniş yüzeyiyle kısa sürede yemeklerinizi süzebilirsiniz.

Önizle

Hiç yorum yok