Header Ads

Saraylardan Evinize Gelen Şıklık

Bambum’dan müthiş bir yenilik! Cam sebiller “Bambum Glass Serisi” ile saraylardan evlerimize giriyor!

Limonata, meyve suyu, Osmanlı şerbeti gibi çok güzel sunumlarda kullanılabilen cam sebil ürünler, Bambum sayesinde evlerimizde saray havası estiriyor.

Bambum’un yeni serisi Bambum Glass’ı tanımlamaya tek cümle yeter: Zarafetle camın şık bir flörtü…

Bambum çevreci ürünleri ile mutfaklarımıza “%100 sağlık ve %100 doğallık” katarak, “insan sağlığına” verdiği önemi daima vurguluyor. Dünyanın en hızlı yetişen bitkisi bambudan üretilen mutfak gereçleri; besinlerimizin lezzetini ve vitaminlerini koruyor. Yapı itibari ile antibakteriyel olan bambu bitkisinden hazırlanan Bambum mutfak gereçleri, bakteri barındırmıyor, defalarca yıkanmalarına rağmen dayanıklılığını sürekli koruyor.

Keyif tepsilerinden kaselere, bıçaklardan havanlara, baharatlıklardan kesme tahtalarına, ekmek saklama kaplarına, bulaşıklıklara ve hatta mumluklara kadar 100’den fazla ürün sunan Bambum, ürün çeşitliliğini artırmaya devam ediyor.

İşte, Bambum’dan son olarak bir yenilik daha geldi: Bambum Glass Serisi.

Osmanlı motiflerinden ve saraylardan ilham aldı…
Eskiden saraylarda limonata, meyve suyu, Osmanlı şerbeti gibi çok güzel sunumlarda kullanılan cam sebiller, Bambum Glass Serisi ile hayatımıza girdi. Bu cam sebillerin isimleri ise şöyle: Dolmabahçe, Beylerbeyi, Topkapı ve Yıldız.

Bambum Glass markalı ürünlerin tasarımları, çizimleri ve ambalaj dizaynları ise profesyonel bir ekiple birlikte Türkiye'de yapılıyor.

Bambum Glass Cam Sebil Serisi:
Osmanlı motiflerinden ve saraylarımızdan ilham alınarak tasarlanan Bambum Glass sebil serisi bize sağlıklı bir yaşamın kapılarını açıyor.

“Bambum Topkapı Sebil”
Kapasitesi 8.5 litre olarak tasarlanan Topkapı, tamamen el yapımı olarak imal edildi. Geniş ağız yapısı sayesinde elde yıkanabilen sebil, şık tasarımı ve zarif standı ile kolay bir kullanım sunuyor.

“Bambum Dolmabahçe Sebil”
Kapasitesi 10.8 litre olarak tasarlanan Dolmabahçe, tamamen el yapımı olarak imal edildi. Geniş ağız yapısı sayesinde elde yıkanabilen sebil, şık tasarımı ve zarif standı ile kolay bir kullanım sunuyor.

“Bambum Beylerbeyi Sebil”
Her bir bölümü 3.7 litre olarak tasarlanan Beylerbeyi, tamamen el yapımı olarak imal edildi. Geniş ağız yapısı sayesinde elde yıkanabilen sebil, şık tasarımı ve zarif standı ile kolay bir kullanım sunuyor.

“Bambum Yıldız Sebil”
10.3 litre olarak tasarlanan Yıldız, tamamen el yapımı olarak imal edildi. Geniş ağız yapısı sayesinde elde yıkanabilen sebil, şık tasarımı ve zarif standı ile kolay bir kullanım sunuyor.


Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.