Header Ads

Sevdiğiniz zorlu yemekleri daha sık pişirmeniz için

Sabah uyandığınızda, düzenli mutfağınızın görüntüsünü bozan akşamdan ıslatılmış bulaşıklar artık geçmişte kalıyor. 

Fairy’nin şimdiye kadarki en güçlü bulaşıkdeterjanı olan Fairy Platinum ile birlikte artık bulaşıkları gece boyu suda bekletmekle vedalaşabilir, süper hızlı temizliğe merhaba diyebilir,hayatınızdaki daha önemli şeylerle meşgul olabilirsiniz.

Zorlubulaşıklar, saatlerce suda bekleyen ya da yağlı tabaklar mutfaktakiengellerimiz... P&G’nin uzman ekibi Fairy’nin en güçlü temizlikperformansını, yeni temizleyici maddeler ve dengeli bir formülle geliştirdi. YeniFairy Platinum Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı, mutfakta çözüm dostu oluyor ve içerdiğisuda bekletme etkisi özelliği ile zorlu yağlara karşı Fairy’nin en iyitemizleme gücünü sizlere sunuyor. Platinum ailesinin yeni uyesi Fairy PlatinumElde Yıkama Bulasık Deterjanı, yeni bileşenler ve yeniden dengelenenformülüyle, yeni Fairy Platinum’un “Sıvı Gücü” sayesinde temizlikte yenistandartlar gelişiyor.

Fairy’nin eniyisi Platinum, en zor fırın yemeklerinde bile üstün temizleme gücünügösteriyor. Zorlu temizliklerde size zaman ve emek tasarrufu sağlamak içindizayn edilmiş çok amaçlı elde yıkama ürünü olan yeni Fairy Platinum, üstünteknolojisi ile bulaşıklardaki kalıntılara hızlıca işleyip zayıflatıyor. Geceboyu suda bekletme etkisini yakalamak için, zorlu yağ içeren bulaşıklarınızıFairy Platinum ile ovalayıp 5 dk bekletmeniz yeterli. Yeni Fairy Platinum uzunsüreli bulaşık yıkama alışkanlıklarını değiştirecek ve sunduğu yeni temizlemegücü sayesinde en sevdiğiniz tencere ve tavalarınızı ortaya çıkaracak. Orjinalve limon kokulu iki seçeneği bulunan Fairy, bulaşıklarda süper temizliğisağlarken siz de ailenizle geçireceğiniz değerli zamanı kazanacaksınız.

FairyPlatinum Serisi ile Temizlik Devrimi
Fairy’nin en iyisi olan Yeni Fairy Platinum El Yıkama bulaşıkdeterjanı ve Platinum bulaşık makinesi tabletleri, Platinum ailesi olarak hemelde hem makinenizde temizliğe yeni standartlar getiriyor.

Fairy Platinum Bulasık MakinesiDeterjanı, üçlü sıvı temizleme etkisiyle bulaşıklarınızı temizlerken bulaşıkmakinenizdeki gizli kalmış, zorlu yağları da yıkayarak uzaklaştırıyor,makineniz temiz ve ferah kalırken yeni Fairy Platinum Elde Yıkama bulaşıkdeterjanı, sadece 5 dakikada, bir gece suda bekletmenin sağlayacağı yağ çözmeetkisini sağlıyor. Yeni formülü katı, yağlı tabakaya işliyor ve yağı hızla parçalayaraksadece 5 dakika suda bekletildiğinde bile bulaşıkları çok daha kolaytemizleniyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.