Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son haberlerimiz:

latest

Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak çorbalar

Geleneksel Türk balık-ekmek lezzetini modern yorumuyla tüketici beğenisine sunan Türkiye’nin ilk ve tek balık-ekmek zinciri Dardenia, deniz ...

Geleneksel Türk balık-ekmek lezzetini modern yorumuyla tüketici beğenisine sunan Türkiye’nin ilk ve tek balık-ekmek zinciri Dardenia, deniz ürünlerini farklı şekillerde yorumluyor ve her damak tadına hitap eden lezzetler sunuyor. 

Balık aşkını tutkuya dönüştüren Dardenia, soğuk kış günlerinde lezzetli çorbaları ile içinizi ısıtıyor. Dardenia, Mini Midye Çorbası ve Levrek Çorbası ile kış mevsimini daha da keyifli hale getiriyor.

Amerikalıların meşhur “Clam Chowder” çorbasının Türk yorumu olan Dardenia Mini Midye Çorbası, deniz ürünlerinden vazgeçemeyenlerin yeni gözdesi. “Vongole” kum midyeleriyle hazırlanan ve kıtır kruton ile servis edilen bu çorba, hiçbir katkı maddesi içermeden geleneksel yöntemlerle pişiriliyor.

Dardenia Levrek Çorbası ise balığın her halini sevenlerin favorisi olmaya aday… Levrek Çorbası hazırlanırken, balığın tüm besleyiciliği ve lezzetinin çorbaya geçmesi için, balık bütün halde soğan, defne yaprağı, maydanoz ve baharat ile pişiriliyor. En taze ve en lezzetli haliyle balıkseverlerin beğenisine sunulan Dardenia Levrek Çorbası kruton ekmek ile servis ediliyor.

Taptaze ve çok lezzetli balıkları, sıcacık çorbaları, yumuşacık ekmekleri, eğlenceli sunumu ve orijinal pişirme teknikleri ile doyurucu ve pratik lezzete ulaşmanın en kısa ve sağlıklı yolu olan Dardenia; Erenköy, Maslak ve Buyaka Mağazaları’nda lezzetseverleri bekliyor.

Dardenia çorba seçenekleri
Mini Midye Çorbası
Levrek Çorbası

Dardenia hakkında
Dardenia, Dardanel tecrübesiyle, sürdürülebilir balıkçılık ilkelerini kılavuz alarak deniz ürünleri fine fast-food zinciri olarak ilk mağazasını Erenköy’de açtı. 2012 başında ikinci mağazası ile Maslak’ta da hizmet vermeye başlayan ve son olarak Aralık 2012’de Buyaka AVM’de 3. mağazasını açan Dardenia, sağlıklı, hijyenik, lezzetli ve yenilikçi ürünleri ulaşılabilir fiyatlara tüketiciye sunuyor. Uluslararası alanda küresel lezzet markası olmak hedefiyle, “Balık ekmek terfi etti” sloganıyla yola çıkan Dardenia, doğal ortamında yetişen, katkısız lezzetleriyle herkesi balık aşkına davet ediyor.

Önizle

Hiç yorum yok