Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Tüm Tüketiciler “Sunar Yağları” dedi

T.Tüketicileri Koruma Derneği’ne (TTKD) ait internet sitesine ve derneğin mail adresine 2012 yılında gelen ve gelmeyen tüketici şikayetler...

T.Tüketicileri Koruma Derneği’ne (TTKD) ait internet sitesine ve derneğin mail adresine 2012 yılında gelen ve gelmeyen tüketici şikayetleri göz önünde bulundurulduğunda çözüme ulaşmamış tüketici şikayeti bulunmadığı belirtilen Sunar Grup şirketlerinden Elita Gıda’ya, dernek tarafından ‘Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz’ ödülü ve sertifikası verildi. Aynı zamanda Sunar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Çomu ve Elita Gıda Genel Müdür Vekili Ethem Can da TTKD tarafından bitkisel yağ sektöründe yılın "Altın Adam" ları ilan edildi.

Türk tarımına yaptığı ciddi katkıların yanı sıra tüketici sağlığı ve memnuniyetini her daim ön planda tutarak “SUNAR” markasının güvenilirliğini ve kalitesini bir kez tescillediklerini belirten Sunar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Çomu, aldıkları bu ödülün, kendileri için çok büyük değer taşıdığını söyledi.

Çeşitli STK’lar ve devlet kurumları ile koordineli olarak yürüttüğü sürdürülebilir projeler, uyguladığı sosyal sorumluluk projeleri, yatırımlarındaki başarısı, ülkemize kazandırdığı yenilikler ve Türk markasının yurtdışında tanınmasına katkıları ile bir çok ödüle layık görülen Çomu, "Bu ödül kalite yolculuğunda bizim için önemli bir motivasyon kaynağı olacaktır. Biz bu yolcukta markalaşmanın öneminin farkındayız. Güvenilir marka olmak; iş ortaklarının güvendiği tedarikçi, çalışanlarının güvendiği işveren ve her zaman sadece kendi sofrasında kullanacağı ürünü size sunan üretici olmak demektir" dedi.

Bu arada Türkiye'nin mısır yağı ihracatının yüzde 35'ini, ayçiçeği yağı ihracatınınsa yüzde 8'ini gerçekleştiren, 70’den fazla ülkeye ihracat yapan Sunar Grup’un Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Çomu ile Genel Müdür Vekili Ethem Can, TTKD tarafından Altın Adam ödülünün de sahibi oldu.

Sunar Grup, 40 yıllık geçmişi ve 650'ye yakın çalışanıyla, kalite, hijyen, teknoloji ve sağlık kavramlarını ön planda tutarak tüketicinin bitkisel yağ sektöründe değişmez tercihi olmayı başardı ve tüketici odaklı çalışmanın karşılığını, ‘Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz’ sertifikası ve Altın Adam ödülleri ile almış oldu.

* Bu bir NWG advertorial haberidir.

Önizle

Hiç yorum yok