Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son haberlerimiz:

latest

Türkiye'nin ilk Ofis-kafe zinciri

“Urban Station”, mobil çalışanlar için tasarlanmış özel bir ofis-kafe. Çok geçmeden bu ofis-kafe zinciriyle Türkiye’nin ve dünyanın farklı ...

“Urban Station”, mobil çalışanlar için tasarlanmış özel bir ofis-kafe. Çok geçmeden bu ofis-kafe zinciriyle Türkiye’nin ve dünyanın farklı noktalarında daha sık karşılaşıyor olacaksınız! 

İlk olarak Arjantin’de Buenos Aires’de hayat bulan bu konsept bölgede hızla yayıldı ve şimdi de İstanbul’da Maslak’a geldi! Türkiye’deki ilk şubesi İstanbul’da Maslak’ta, Veko Giz Plaza'nın altında 350 metrekare alanda açılan “Urban Station”, yüksek tavanlı, konforlu ve renkli mekanıyla ideal bir çalışma ortamı sunuyor!

Çalışmak veya toplantı yapmak için gerekli tüm ofis donanım ve servisleri, ihtiyacınıza göre farklı çalışma alanları, yüksek hızda internet ve sizinle aynı sayfada olan insanlarla sosyalleşme imkanı tek bir çatı altında! Urban Station’un logosunda bulunan “kafesin dışındaki kuş” görseli de Urban Station’un konseptini simgeliyor!

Farklı oturma düzeneklerinden istediğinizi seçin, sınırsız çay-kahve-kurabiye-internet ve ofis imkânlarından faydalanın!

Urban Station, giderek sayıları artan mobil çalışan kitlesi ve farklı bir şekilde çalışmanın ya da toplantı yapmanın mümkün olduğunu düşünenler için tasarlanmış özel bir mekan! Serbest çalışanlar, ofis kiralamak yerine mobil çalışmayı tercih edenler, girişimciler, toplantılar arasında vakit geçirmesi gerekenler, görüşmelerini veya büyük toplantılarını ofis dışına taşımak isteyenler, kısacası dışarıda çalışmak için yer arayan herkes Urban Station’da çalışmanın keyfini çıkarabilir!

Urban Station’a gelip farklı oturma düzeneklerinden istediğinizi seçin, oturum açın, kaldığınız saat kadar ücret ödeyin ve tüm kaldığınız süre boyunca ücretsiz ve sınırsız çay, kahve, kurabiye ve internetin tadını çıkarın! İlk saatinize 8 TL, ardından her saat için sadece 6 TL ödeyerek ofisinizi hemen Urban Station’a taşıyabilirsiniz! İsterseniz haftalık ya da aylık üye olarak avantajlı fiyatlarla ön ödemeli kartlarınızı alabilirsiniz ya da kartınıza istediğiniz kadar saat yükleyebilirsiniz!

Urban Station, donanımlı toplantı odaları, lezzetli sandwich ve salatalarının olduğu gurme köşesi, özel eşyalarınızı bırakabileceğiniz dolapları, laptoplarınızın güvenliğini sağlayan özel kilit sistemleri, kullanımınıza açık faks, fotokopi ve scannerı, telefon şarj cihazları, kütüphanesi, kurye hizmeti ve daha birçok donanımı ile sizin için herşeyi düşünüyor.

Urban Station konseptiyle olduğu kadar dekorasyonuyla da dikkat çekiyor...
İçeri girer girmez sarı rengin enerjisinin hissedildiği, şık dekorasyonuyla da çalışmayı renkli bir ortama
taşıyan bu mekanın içinde farklı ihtiyaçlara yönelik farklı çalışma alanları bulunuyor: Bireysel çalışabileceğiniz alanlarda özel olarak tasarlanmış masalar ve uzun saatler bilgisayar başında çalışacaksanız rahat
etmeniz için son derecede ergonomik sandalyeler bulunuyor.

Laptop, ipod veya cep telefonlarınızı şarj etmeniz için her masanın yanında priz de bulunuyor. Ortak çalışma alanlarında grup halinde çalışanlar için özel olarak tasarlanmış masalar bulunuyor. Özel toplantılarınız veya sunumlarınız için size özel bir alan istiyorsanız, 8 kişiden 40 kişiye kadar kapasiteli son teknolojiyle donatılmış enerjik ve yaratıcılığı tetikleyen toplantı odaları bulunuyor.

Toplantı odalarına LCD televizyon, projektör, konferans aramaları için gerekli ekipmanlar, IP telefon, kahve molası ve concierge/teknik hizmetler de dahil. Bir başka oturma grubu da sofa alanları. Amerikan, İskandinav
veya Fransız stili rahat ve şık sofalarda toplantılarınızı ve özel görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Dilerseniz mekanda en çok çalışmayı sevdiğiniz alanı belli bir ücret karşılığında aylık ya da sezonluk rezerve de edebiliyorsunuz!

Teknolojik gelişmelerin etkisiyle çalışma hayatı de mobilleşiyor!
Urban Station Türkiye Genel Müdürü Coşku Çobanoğlu: "Urban Station olarak geleceğin teknolojik gelişmelerin de etkisiyle çok daha mobil olacağını ve çalışmanın doğasının değiştiğini düşünüyoruz. Artık kâğıt yığılmış masalarına hapsolmak yerine mekândan bağımsız çalışabilen profesyoneller görmekteyiz, bu
dönüşümün daha da yaygınlaşacağını öngörmek zor değil. Öte yandan büyük şehirlerdeki trafik ve yoğun tempo nedeniyle zamanlarının büyük çoğunluğunu ofis dışında geçiren çalışanlar için şehrin farklı köşelerinde kurulacak şubelerimizde keyifli ve konforlu bir ortam sunarak çalışanların hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz.”

Türkiye-Arjantin ortaklığıyla kurulan Urban Station Türkiye, aynı zamanda Avrupa ve Ortadoğu’nun haklarını da elinde bulunduruyor ve bu konseptin İstanbul’dan başlamak üzere bölgede de yayılması için çalışmalarını sürdürüyor.

Önizle

Hiç yorum yok