Header Ads

Uzun uzun kahvaltı keyfi artık Taşköprü’de!

Adana’nın birbirinden lezzetli kebap ve et çeşitlerini bulabileceğiniz “Taşköprü Adana Kebapçısı” İstanbul’un nezih semti Küçük Çamlıca’da kebap severlerle buluşuyor.

Zengin et menüsünden pide çeşitlerine, kebaptan birbirinden lezzetli tatlılara kadar oldukça geniş bir menüyle hizmete giren Adana Taşköprü Kebapçısı, damağına düşkün misafirlerin yeni gözdesi olacak.

Taşköprü, iş yoğunluğundan dışarı çıkmaya vakit bulamayanlar ya da yemek zevkini evinde yaşamak isteyenler içinse paket servisiyle de kolaylık sağlıyor.

Uzun uzun kahvaltı keyfi artık Taşköprü’de!

Misafirlerine hafta sonlarına özel kahvaltı hizmeti veren Taşköprü Adana Kebapçısı’nda, 14:00’a kadar kahvaltı ve brunch keyfi yaşatılıyor.

Hem açık hem de kapalı alana sahip olan Taşköprü, 200 açık alan, 200 kapalı alanda olmak üzere toplam 400 misafir ağırlama kapasitesine sahip. Taşköprü’nün geniş ve ferah bahçesinde özel organizasyonlar, grup ve toplantı yemekleri düzenleyebilir, organizasyonlarınızı butik hizmet anlayışıyla kusursuzca gerçekleştirebilirsiniz.

Sunduğu lezzetler ve keyifli atmosferinin yanında ücretsiz otopark ve vale hizmeti de veren Taşköprü Adana Kebapçısı, İstanbul’da yaşayanların vazgeçilmez durağı olacak.Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.