Header Ads

Yemek Hazırlamak Artık Daha Keyifli!

Avrupa’nın 40 yaşın altındaki en başarılı 40 tasarımcısı arasında yer alan Frederick Aerts tarafından Türkiye için özel tasarlanan dekoratif Zeno Düdüklü Çaydanlık, haznesinde bulunan suyun kaynadığını haber veriyor. 

Parlak çelik gövdesi, özel tasarlanmış silikon kaplamalı siyah tutacakları ve süzgeci dekoratif tasarımı tamamlayan diğer özellikleri. Zeno Düdüklü Çaydanlık, demliğin devrilmesini engelleyen ayrı bir mekanizma ile de olası tatsız kazaları önlüyor.

Döküm özelliğiyle dikkatleri üzerine çeken BergHOFF Neo Dökme Demir Tencere ve Tavalar ile sofralarda baş köşede yerini alıyor. Hem ocakta hem de fırında kullanılabilen Neo Dökme Demir Tencere ve Tavaların yüzeyindeki yüksek sıcaklık, etin pişer pişmez tavadan kolaylıkla ayrılmasını ve tavaya yapışmamasını sağlıyor. Isıyı çabuk emen ve homejen şekilde yayıp saklayan BergHOFF Neo Dökme Demir Tencere ve Tavalar yemeğin eşit şekilde ve lezzetini koruyarak pişmesini sağlıyor. Oldukça hijyenik olan emaye kaplaması ile BergHOFF Neo Dökme Demir Tencere ve Tavalar etlerin ve sebzelerin tadında, kokusunda hiç bir değişikliğe neden olmadan mükemmel pişiriyor ve kolay temizleniyor.

BergHOFF’un sağlıklı, yanmaz-yapışmaz özelliğe sahip kaplamalı, tamamen doğal malzemeden ve çevre dostu teknoloji ile üretilen döküm tencere seti VIRGO, çizilmelere karşı oldukça dayanıklı seramik kaplamadan oluşuyor. VIRGO döküm tencere seti, hızlı ve eşit ısı dağılımı ile enerji tasarrufu sağlıyor. Zehirli toksit ve zararlı hiçbir materyal içermeyen VIRGO döküm tencere seti, kendine özgü noktalı yüzeyi sayesinde mutfaklarda, mükemmel performans veriyor. Kırmızı, beyaz ve koyu kahverengi seçenekleri olan VIRGO döküm tencereler mutfağınızı renklendiriyor.

BergHOFF Duo Tuz ve Karabiber Değirmeni, tane tuz ve karabiberi en doğal şekliyle öğüterek yemeklere lezzet katıyor. Tuz ve karabiberi tek bir değirmende buluşturan Duo Tuzluk ve Karabiberlik, sağa çevrildiğinde karabiberi, sola çevrildiğinde tuzu öğütüyor. Sağlıklı materyallerden üretilmesi ve pratik oluşu ile bayanların ilgisini üzerine çeken Duo Tuz ve Karabiber Değirmenin gövdesi paslanmaz çelik ve transparan akrilikden oluşuyor.

Bakteri barındırmayan seramik bıçaklar ile yemek hazırlamak artık daha keyifli! Mutfaklar için tasarım harikası ürünler hazırlayan BergHOFF, seramik bıçaklar ile mutfaklara keskin bir kolaylık getiriyor. Etten sebzeye, meyveden ekmeğe kadar her türlü kesim işleminde mutfaktaki en iyi yardımcınız olan seramik bıçaklar diğer tüm bıçaklara göre çok uzun süre keskinliğini koruyor. Keskin ağzı, koku ve leke tutmama özellikleri ile gıdalarda metalik tat bırakmayan seramik bıçakların hijyenik oluşu, hafifliği ve bakteri barındırmaması en değerli özellikleri arasında yer alıyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme