Restoran ve Mekanlar

[Mekan][slideshow]

Doğal ürünlerin taze taze satıldığı İyi Dükkan

Doğal ürünlerin taze taze satıldığı İyi Dükkan
Sağlıklı gıdalara kolayca ve güvenle ulaşabilmek için sadece organik ürünlerin ve yöresinden doğal ürünlerin taze taze satıldığı İyi Dükkan, Suadiye Kaptan Arif Sokak’ta açıldı.

İyi Dükkan’da satılan; organik yoğurt, süt, peynir, tereyağı, zeytinyağı ile Gökçeada’da üretilen Elta Ada ürünleri, Bolu’dan köy yumurtası, günlük süt ve ekşi mayalı organik köy ekmekleri, Ordu yöresi fındıkları ile üretilen ve dünyada bir ilk olan organik pekmezli fındık kreması, organik kuru meyveler, organik pekmez, organik baharatlar, çaylar, ballar, makarnalar, sirkeler, tahinler, bakliyatlar, zeytin, zeytinyağı ve daha birçok ürün sağlığına ve ağzının tadına düşkün olanlar tarafından tercih ediliyor. Ayrıca yüksek kaliteli, zengin aromalı Simon Lévelt granül ve french press organik kahveler, Belçika’nın gurme lezzeti Green Dream organik çikolatalar ve Le Pain des Fleurs markalı kinoalı ve karabuğdaylı organik ve glutensiz atıştırmalıklar da İyi Dükkan raflarında yer alıyor.

İyi Dükkan’a taze taze gelen ürünleri Facebook.com/iyidukkan adresini takip ederek ya da  telefondan öğrenebilirsiniz. Ayrıca Avrupa ve Anadolu yakasına belli günlerde İyi Dükkan’dan servis yapılmaktadır.


*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok:

Ev Aletleri

[Ev Aletleri][stack]

Mutfak Mobilyası

[Mobilya][grids]

Yaşamın İçinden

[Yaşam][btop]