Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Emel Sayın'ı görenler şaşırdı!

Ünlü sanatçı Emel Sayın, çay tiryakileri toplantısına neden bigudi ve sabahlıkla katıldı? Ünlü sanatçı Emel Sayın’ın oynadığı 2. Obaçay re...

Ünlü sanatçı Emel Sayın, çay tiryakileri toplantısına neden bigudi ve sabahlıkla katıldı?

Ünlü sanatçı Emel Sayın’ın oynadığı 2. Obaçay reklam filmi yayına girdi. Bu filmde Obaçay, her gün ‘5 Çayı’nda buluşan gönüllü üyelerin oluşturduğu “Çay Tiryakileri Cemiyeti” olağan toplantısına ev sahipliği yaptı.

Tüketicilerin körpe çay yaprakları için tercih ettiği Obaçay’ın girişimiyle kurulan cemiyetin sürpriz bir de konuğu oldu; Emel Sayın… Obaçay lezzetini evinde hissedip sabahlığıyla cemiyet toplantısına koştu, “Çay Tiryakileri Cemiyeti”nin en son üyesi oldu.

Ülkemizde günde 250 milyon bardak çay tüketildiği tespitiyle kampanyasına start veren Obaçay, 70 milyonu birleştirmeyi başardı. Rengi, kokusu, berraklığı ve tadı ile fark yaratan Obaçay’ın öncülüğünde kurulan cemiyet, “Tiryakilerin En Güzel Demi” sloganıyla hareket ediyor.

Türk tüketicisinin, çeşitli araştırmalarla da ispatlanan çay konusundaki özen ve hassasiyeti, bu sanal cemiyet çatısı altında toplanarak, yeni kampanyanın ana fikrini oluşturdu. Ünlü sanatçı Emel Sayın’ın da bir çaysever olarak cemiyete katılmasıyla Obaçay, “tam deminde” bir kampanya ile tiryakilerinin karşısına çıktı.


Önizle

Hiç yorum yok