Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

'En Güzeli Benim Tarifim Kış Sofrası'nda Final Heyecanı

'En Güzeli Benim Tarifim Kış Sofrası'nda Final Heyecanı Yemek yazarı Aydan Üstkanat ve Türkiye’nin lezzet ustası Knorr işbirliği...

'En Güzeli Benim Tarifim Kış Sofrası'nda Final Heyecanı
Yemek yazarı Aydan Üstkanat ve Türkiye’nin lezzet ustası Knorr işbirliğinde, mevsiminde yetişen sebzeleri tüketmenin önemine dikkat çekmek amacıyla düzenlenen“En Güzeli Benim Tarifim – Kış Sofrası Yarışması” nda final heyecanı başlıyor. 

Menülerini facebook.com/AydanUskanat adresine yükleyerek yarışmaya katılan yaklaşık 1000 aday arasından seçilen 12 yarışmacı ile en çok beğeni alan 6 yarışmacı hünerlerini 24 Şubat’ta Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi (USLA)’da gerçekleşecek finalde jüri önünde sergileyecek.

Yemek yazarı ve yemek stilisti Aydan Üstkanat ve Türkiye’nin lezzet ustası Knorr işbirliğinde düzenlenen “En Güzeli Benim Tarifim –Kış Sofrası Yarışması”nda final heyecanına geri sayım başladı. 24 Şubat tarihinde finalistlerin belirleneceği etkinlikte, finalde yarışmaya hak kazanan 18 yarışmacı, kış malzemeleriyle hazırladıkları ana yemek, garnitür ve Knorr Çorba’dan oluşan menülerini jürinin beğenisine sunacak.

“En Güzeli Benim Tarifim – Kış Sofrası”Yarışması”nda finalistlerin hazırladığı yemekler lezzet, yaratıcılık, sunum ve uyum gibi kriterler üzerinden jüri tarafından değerlendirilecek. Bu kriterlere göre menüleri değerlendirecek jüri üyeleri; yemek yazarı ve yemek stilisti Aydan Üstkanat, gazeteci Balçiçek İlter, Unilever Türkiye Gıda Kategorisi Pazarlama Direktörü Ali Coşkun, Divan Oteli Executive Şefi Aydın Demir, La Cucina Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ebru Erke ve Radyo, TV programcısı Funda Özkalyoncu’dan oluşuyor.

Yarışmanın birincisi 1.000 TL, ikincisi 500 TL, üçüncüsü ise 250 TL’lik hediye çeki almaya hak kazanacak. Ayrıca finalde birinci olan yarışmacının menüsü La Cucina Dergisi’nin Mart sayısında Aydan Üstkanat’ın styling desteği ve fotoğraflamasıyla yer alacak. Finalde yarışan tüm finalistler ise sürpriz hediyelerin ve USLA tarafından verilen katılım sertifikasının sahibi olacak.

Önizle

Hiç yorum yok