Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

IKEA mutfaklarında fırsatlar sizi bekliyor!

IKEA mağazalarında 1 Mart-2 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak “Mutfak Kampanyası” ile tasarım ve işlevsellik mutfaklara taşınıyor....

IKEA mağazalarında 1 Mart-2 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak “Mutfak Kampanyası” ile tasarım ve işlevsellik mutfaklara taşınıyor. 25 yıl garantili her zevke ve her bütçeye uygun, çeşit çeşit kullanışlı mutfak alternatifleri IKEA Aile Kart sahiplerine özel kaçırılmayacak fırsatlarla IKEA mağazalarında...

Evde geçirilen zamanın en verimli şekilde kullanılmasının kaçınılmaz olduğu günümüzde mutfakta hızlı olmaya yardımcı tasarımlar her geçen gün önemini artırıyor. Artık zaman çok değerli…mutfaklarda hız kazandıran tasarımlar, mutfakta çok vakit geçirenlere de büyük kolaylıklar sağlıyor.

IKEA, mutfaklarda tasarımla işlevselliği bütünleştiriyor
Mutfaklarda dekorasyon kadar işlevsellik de artık çok önem arz ediyor. Mutfak tasarımında öncelikle mekanın her bir fonksiyonun tek tek değerlendirilmesi, mutfak mobilyası ve malzeme seçiminden önce mekanda ihtiyaçların belirlenerek alanın değerlendirilmesi oldukça önemli. IKEA, mutfak ve ev dekorasyonu uzmanlığını hem mağazalarındaki hem de IKEA katalogundaki örnek yaşam alanlarıyla tüketicilerle paylaşarak, binlerce akıllı fikirle adeta herkesin kendi evinin içmimarı olması yönünde ilham veriyor.

Üstelik uzman kadrosuyla mutfağın ölçüleri alındıktan sonra ister www.IKEA.com.tr adresindeki mutfak planlayıcısı ile evde, ister en yakın IKEA mağazasındaki mutfak planlama departmanında 3 boyutlu olarak mutfağın planlamasını yapmak ve satın almadan önce mutfağınızın yenilenmiş görüntüsüne bakarak, istenilen kapak çeşidine karar vermek mümkün.

Mutfaklarda her şey IKEA saklama çözümleriyle yerli yerinde…
Standart ölçülerin kullanılamayacağı kadar küçük mutfaklar da vardır. Böyle durumlarda eldeki alanı en doğru şekilde değerlendirebilmek için hangi akıllı çözümlerden yararlanılması gerektiği çok önemlidir. IKEA’nın sunduğu raflar, servis arabaları, kutular ve bölmelerle dolapların ve çekmecelerin içinde yer kazandıran düzenleme çözümleri, var olan kullanım alanınızı daha da derinleştirebilir ve günlük yaşamınızı kullanışlı hale getirebilir, dolaplarınızın yüksekliğini ve çekmecelerinizin genişliğini ve tezgah üzerlerini maksimum düzeyde kullanabilirsiniz.

Önizle

Hiç yorum yok