Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

İstanbulluların oylarıyla ‘en iyi yeni mekan’ seçildi

En iyi yeni mekan seçildi. Şehrin en baştan çıkarıcı mekanı GiGi, yeme-içme kültürüne ve şehir hayatına yenilik katan mekanlarının ödüll...

En iyi yeni mekan seçildi.
Şehrin en baştan çıkarıcı mekanı GiGi, yeme-içme kültürüne ve şehir hayatına yenilik katan mekanlarının ödüllendirildiği “Time Out İstanbul/Efes Pilsen Yeme-İçme Ödülleri”nden ödülle döndü. 

12 farklı kategorinin birincilerinin, İstanbulluların oyları ile belirlendiği yarışmada GiGi, kendi kategorisindeki restoranlar arasından arasından sıyrılarak ‘en iyi yeni mekan’ ödülünün sahibi oldu.

Şehrin en baştan çıkarıcı mekanı GiGi, XII. Time Out İstanbul/Efes Pilsen Yeme-İçme Ödülleri’nde kazandığı ödülle iddiasını bir kez daha kanıtladı. Adayların dünya ve İstanbul trendleri göz önünde bulundurularak, yeme–içme kültürüne ve şehir hayatına yenilik katan yerler arasından belirlendiği ödüllerde GiGi, okuyucuların oylarıyla ‘en iyi yeni restoran’ seçildi.

Yeme, içme ve eğlence sektörüne dünya standartlarında mekanlar kazandırmaya devam eden İstanbul Doors Group’un en yeni markalarından olan GiGi, İstinyePark Beymen’in içinde Fransız bar- brasserie ruhunu, özgün dokunuşlarla İstanbullulaştıran bir mekan olarak hizmet veriyor.

Dünya mutfağının en seçkin örnekleri ve Akdeniz mutfağını birleştiren yemekleriyle dikkat çeken GiGi’nin yenilenen menüsünde, pek çok farklı lezzetin yanı sıra ayrı bir menü olarak konuklara sunulan zengin sushi seçenekleri, GiGi’de Uzakdoğu rüzgarı estiriyor.

İstanbulluların oyları birinci mekanı seçti.
GiGi, günün erken saatlerinden, gece geç saatlere kadar hizmet veren bar ve lounge alanınına sahip. Geniş alkollü içki ve kokteyl menüsü ile misafirlerine gecenin geç saatlerine kadar hizmet veren GiGi, birbirine benzeyen mekanlardan sıkılanlar için yepyeni ve benzersiz bir alternatif sunuyor.

Lezzetli yemekleri, şık dekorasyonundaki detayları ve mekanın her köşesindeki Parisien ruhun etkisiyle, eşi görülmemiş bir ambiyansa sahip olan GiGi'de hafta içi ve hafta sonları da DJ performansları ile eğlence farklı bir boyut kazanıyor.

Önizle

Hiç yorum yok