Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Knorr Çabuk Çorba ile Çabuk Ol, Hayatı Yakala!

Knorr Çabuk Çorba ile Çabuk Ol, Hayatı Yakala! Yıllardır hayatın hızlı temposunda gençlerin ve kendini genç hissedenlerin yakın dostu Kn...

Knorr Çabuk Çorba ile Çabuk Ol, Hayatı Yakala!
Yıllardır hayatın hızlı temposunda gençlerin ve kendini genç hissedenlerin yakın dostu Knorr Çabuk Çorba yenilendi! Yenilenen lezzeti ve dinamizmi yansıtan yeni paketiyle Knorr Çabuk Çorba, 10 farklı çeşidiyle hayatın hızını yakalayanlara eşlik edecek.

Knorr Çabuk Çorba aynı zamanda Şubat ve Mart aylarında “Çabuk Ol, Hayatı Yakala” sloganıyla üniversiteli gençlerle buluşarak birbirinden eğlenceli etkinliklere imza atacak.

Aile, arkadaşlar, dersler, etkinlikler ve yolda geçen vakit derken hayatın hızını yakalamaya çalışan, bazen kitap başında sabahlarken karnı acıkıp da iç ısıtan bir çorbanın lezzetine dayanamayan gençlerin en büyük dostu Knorr Çabuk Çorba, yeni lezzeti ve yenilenen yüzü ile karşınızda!

1 dakikada bardakta…
Knorr Çabuk Çorba, hayata daha fazla vakit ayırırken, lezzetli bir çorbadan da vazgeçemeyenlere ve ben çorbamı her yerde yanımda isterim diyenlere bol çeşit, ekspres lezzetler sunuyor. Toplam 10 çeşidi bulunan Knorr Çabuk Çorba’nın tarifleri de yenilendi. Knorr şeflerinin özenle çalışarak yeniden harmanladığı tariflerde, Monosodyum Glutamat (MSG) yer almıyor.

Hem sosyal medyada, hem de üniversitelerde
Yepyeni paketi ve dinamizmiyle Knorr Çabuk Çorba, “Çabuk Ol, Hayatı Yakala” sloganıyla gençlerle birçok platformda buluşuyor. Sosyal medyada facebook.com/knorrcabukcorba ve https://twitter.com/KnorrCabukCorba hesaplarından, ayrıca www.cabukcorba.com internet sitesi üzerinden hayatı yakalamanın ve çabuk olmanın tüyolarını, en bomba etkinlikleri, gençlik heyecanlarını ve tabii ki pratik ve bol seçenekli lezzetleri eğlenceli bir dille paylaşıyor.

Canı çorba çekenlere Acil Çorba Servisi
Knorr Çabuk Çorba üniversite öğrencilerinin hayatına eğlence ve lezzet katmak ve en çok ihtiyacı olduğu anda yanlarında olabilmek için İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa, Eskişehir demeden teker teker üniversite kampüslerini dolaşacak ve toplam 16 üniversitede 400.000 gençle buluşacak. Knorr Çabuk Çorba’nın kampüs turlarında Knorr Çabuk Çorba tadımları ve Acil Çorba Servisi ile hem lezzetli hem de eğlenceli bir deneyim gençleri bekliyor.

Şubat ayında Yıldız Teknik, Bilgi, İTÜ, Boğaziçi, Trakya, Kocaeli, Ege, 9 Eylül ve Uludağ Üniversitelerini dolaşacak olan Knorr Çabuk Çorba, Mart ayında da Anadolu, Osmangazi, Bilkent, ODTÜ, Hacettepe ve Marmara Üniversiteleri’nde çabuk olup hayatı yakalamak isteyen sevenleriyle çok keyifli anları paylaşacak.

Önizle

Hiç yorum yok