Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Kısa Sürede Daha Lezzetli Yemekler

Mutfakların köklü markası Emsan, yepyeni ve fonksiyonel ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Emsan’ın yepyeni çelik tencer...

Mutfakların köklü markası Emsan, yepyeni ve fonksiyonel ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Emsan’ın yepyeni çelik tencere seti Çağla; ısıyı eşit miktarda dağıtan özel tabanı ve estetik formuyla mutfaklardaki yerini alıyor.

Emsan Çağla çelik tencere seti, indüksiyonlu ocaklarda da rahatlıkla kullanılabilen ve ısıyı eşit miktarda dağıtan özel tabanı ile yemeklerinizin daha kolay pişmesini sağlıyor. Özel tabanı sayesinde ısı kaybı yaşanmıyor. Yemekleriniz kısa sürede hazırlanarak enerji tasarrufu da sağlıyor.

Fonksiyonel Özellikleriyle Kadınların En Büyük Yardımcısı

1973’ten günümüze mutfakların vazgeçilmezi olan Emsan, her geçen gün yeni ürünleriyle fark yaratmaya devam ediyor. Emsan Çağla serisinin yuvarlak hatları annelerinizin kullandığı tencereleri anımsatıyor. Çağla çelik tencere setinin cam kapağının etrafını saran metal detaylar darbelere karşı dayanıklı. Çağla çelik tencere setinin özel tasarlanmış kulpları, ısınmayı önlerken tencereyi kolayca tutmanızı sağlıyor.

Emsan Çağla çelik tencere setinin iç tarafında bulunan litre göstergesi yemek yaparken ölçüm kolaylığı sağlıyor. 8 parçadan oluşan tencere seti kadınların en büyük yardımcısı olacak.

Önizle

Hiç yorum yok