Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Mutfaklarda deri şıklığı

Siemens IQ 500 serisi XXL geniş soğutucu ile mutfaklara konfor ve deri şıklığı geliyor Siemens Ev Aletleri, yeni KD74NAF20N model IQ 500...

Siemens IQ 500 serisi XXL geniş soğutucu ile mutfaklara konfor ve deri şıklığı geliyor

Siemens Ev Aletleri, yeni KD74NAF20N model IQ 500 üstü derin donduruculu yeni no frost geniş soğutucu deri görünümü ile mutfaklarda fark yaratmaya hazır. Estetik görümünün yanı sıra A+ sınıfı enerji tasarrufu ve XXL geniş iç hacmi ile dikkat çeken soğutucu, üstün teknolojik özellikleri ve fonksiyonları ile mutfaklara daha fazla konfor getiriyor.

Siemens Ev Aletleri, beyaz deri görünümü ile estetik olarak fark yaratan yeni KD74NAF20N model üstü derin donduruculu yeni no frost XXL geniş soğutucusunu piyasaya sundu. Siemens KD74NAF20N soğutucu şık tasarımı ile mutfaklara derinin etkileyici, sıcak görünümünü kazandırıyor.

598 litre geniş bir iç hacmine sahip olan soğutucu, aynı zamanda A+ enerji sınıfında çok düşük enerji tüketim oranlarına sahip. Yeni Siemens KD74NAF20N, mutfaklarında yiyeceklere geniş yer açacak, aynı zamanda estetik ve enerji tasarruflu bir soğutucu isteyenlere ideal bir çözüm sunuyor.

Nem kontrollü crisperBox bölümünde meyve ve sebzeler daha uzun süre taze kalırken, flexible coolBox (chiller) bölümü iki farklı kullanım şekli sunuyor. İçerinin genel ortamından 2- 3 derece daha soğuk olan flexible coolBox (chiller) bölümünde istenirse et ve balık gibi gıdalar iki kat daha uzun süre güvenle saklanabiliyor, ya da bölüm soğutucunun genel ısısına getirilerek sebzelik olarakta kullanılabiliyor. Kapıda bulunan ve soğutucunun her noktasına ışık tutan LED aydınlatma sistemi yiyecekler için mükemmel aydınlatma sağlayarak daha fazla kullanım kolaylığı sunuyor ve dolabın iç dizaynını güzelleştiriyor. Cihazın şık kapı elektroniği sayesinde soğutucu ve dondurucu bölümlerinin ısı ayarlarının yapılması ve gözlemlenmesi çok kolay bir hale getiriyor.

Önizle

Hiç yorum yok