Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Sağlıkla lezzetin en dengeli hali

Sağlıkla lezzetin en dengeli hali Türk gıda ve içecek sektörünün öncü markası Pınar, Pınar Denge markası ile maden suyu sektörüne adım a...

Sağlıkla lezzetin en dengeli hali
Türk gıda ve içecek sektörünün öncü markası Pınar, Pınar Denge markası ile maden suyu sektörüne adım attı. Sade maden suyunun yanı sıra 5 farklı meyve aromalı çeşidiyle pazara sunulan ve lezzetiyle dikkat çeken Pınar Denge Maden Suları ile sağlık tam tadında!

Pınar Denge Maden Suyu’nun bir şişesi vücudun günlük ihtiyaç duyduğu mineralleri, ekstra C vitaminli çeşitleri de günlük vitamin ihtiyacının tamamını karşılıyor.

Gıda ve içecek sektörünün yenilikçi ve öncü markası Pınar, Pınar Denge Maden Suları’nı tüketicilerin beğenisine sundu. Pınar Denge Maden Suyu, Pınar kalite ve güvencesiyle en lezzetli ferahlık alternatifi olacak.
Sade maden suyunun yanı sıra; Çilek, Limon, Elma, C Vitaminli Limon ve C Vitaminli Bodrum Mandalinası aromalı çeşitleri olan Pınar Denge Maden Suyu, zengin mineral içeriğiyle en sağlıklı içecek seçeneklerden biri oluyor. Pınar Denge Maden Suları düşük sodyumludur. Düşük sodyum kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur. Pınar Denge Doğal Maden Suyu’nun bir şişesi günlük kalsiyum ihtiyacının % 54’ünü, magnezyum ihtiyacının % 16’sını karşılıyor.

Pınar Denge Maden Suyu’nun C Vitaminli Limon ve C Vitaminli Bodrum Mandalinası çeşitleri günlük vitamin ihtiyacının % 100’ünü karşılıyor, ekstra sağlık ve zindelik sunuyor. Pınar Denge Maden Suları, kendine has, iddialı lezzetleriyle, sağlık ve lezzeti birarada arayanlar için vazgeçilmez olmaya adaylar!

Pınar Denge Maden Suyu, sağlıklı bir hayat için maden suyunu tercih edenlerin en doğal yardımcısı haline geliyor.

Önizle

Hiç yorum yok