Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Sıcak Sohbetlerin Mimarı

Barbekü sektörünün dünya lideri Weber-Stephen, Smokey Joe Premium serisi ile barbekü severleri leziz tatlarla buluşturuyor. Sıcak sohbetle...

Barbekü sektörünün dünya lideri Weber-Stephen, Smokey Joe Premium serisi ile barbekü severleri leziz tatlarla buluşturuyor. Sıcak sohbetlerin mimarı Weber-Stephen Smokey Joe Premium barbekü, birbirinden lezzetli etler pişirirken, sevenleri de bir araya getiren sıcak bir bağ kuruyor.

Her mevsim hayattan keyif almayı bilenlerin sevdikleriyle bir araya gelmesini sağlayan, lezzetin yanı sıra sohbet ortamına da olanak sunan barbekü partilerinin vazgeçilmez markası dünyaca ünlü Weber-Stephen, barbekü kültürünü sevenlerin ve onu yaşatanların ilk ve tek tercihi oluyor. Keyifli anlarda, benzersiz bir barbekü ziyafeti sunan Weber-Stephen, çekirdek ailelerin ve büyük dostlukların vazgeçilmez tutkusu.

Sohbet Ve Lezzet Birarada
Weber- Stephen, ürün gamındaki barbekü çeşitleri ve barbekü aksesuarları ile kullanıcılarına geniş bir kullanım avantajı sağlıyor. Weber-Stephen’ın kolay kullanım özelliğini ön planda tutarak tasarladığı barbeküler, keyifli sohbetlere lezzet katıyor. Weber-Stephen, Smokey Joe Premium barbekü, ister kış aylarında ister sıcak yaz aylarında barbekü sevenleri leziz ızgara keyfi ile tanıştırıyor.

Lüks Barbekü Kullanmak İsteyenlerin Gözdesi
37 cm çapındaki Weber-Stephen Smokey Joe Premium, ısıya dayanıklı sapları, kolay temizleme özelliği ve kontrollü yan hava girişleri sayesinde sağlıklı ızgaralar pişirilmesini sağlıyor.Taşıyıcı kolu, kapağın güvenli ve zahmetsiz tutulmasını sağlarken, yan tarafa konularak rüzgarlık olarak da kullanılmasına olanak sunuyor. Güvenli duruş için sabit ve üç ayaklı iskeletiyle de hertürlü zeminde kullanılabilen Smokey Joe Premium barbekü, mini barbekü partileri için geliştirilmiş tasarımıyla barbeküde kalite lüksü arayanların gözdesi oluyor.

Önizle

Hiç yorum yok