Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Afyon misafirlerine dünyadan lezzetler tattırıyor

Afyon misafirlerine dünyadan lezzetler tattırıyor NG Güral Afyon Wellness & Convention’ın içinde bulunan Afyon Brasserie, konukların...

Afyon misafirlerine dünyadan lezzetler tattırıyor
NG Güral Afyon Wellness & Convention’ın içinde bulunan Afyon Brasserie, konuklarını mevsime özel ürünler ve dünya lezzetleriyle buluşturuyor. Her ay farklı bir mutfağa özel menülerin sunulacağı Afyon Brasserie’de mart ayında, İtalya’da eğitim alan şefin hazırladığı gerçek İtalyan lezzetleri sunulacak.

NG Güral Afyon Wellness & Convention’da yer alan Afyon Brasserie, dünya mutfağından lezzetler ile mevsime özel ürünlerin yer alacağı bir konsept hazırladı. Artık Afyon Brasserie’de her ay farklı bir ülkenin mutfağından tatlar Afyonlularla buluşacak.

Aylık olarak hazırlanan konseptler, konusunda uzman şefler tarafından hazırlanacak. NG Güral Afyon, mevsimin en taze ürünlerini en doğal şekliyle misafirlerine sunarken, damaklarda da lezzetli anılar bırakacak. Farklı ülke mutfaklarından doğal tatlarla hazırlanan yemekler NG Güral Afyon’da misafirlere adeta her ay “dünya turu” yaptıracak.

Afyon Brasserie’de mart ayında İtalyan mutfağından örnekler, konuklarla buluşacak. Makarnalar, risottolar ve İtalyan mutfağına ait daha birçok yemek Afyon Brasserie’nin menüsünde yer alacak. Bu özel tatlar, Afyon Brasserie’nin İtalya’da eğitim alan şefi tarafından hazırlanacak. Böylece NG Güral Afyon misafirleri ve Afyonlular, gerçek İtalyan lezzetlerinin tadını mart ayı boyunca çıkarabilecek.

NG Hotels & Resorts hakkında:
Türk turizmine yepyeni bir hizmet yaklaşımı kazandırmak amacıyla 2012 yılında NG Hotels & Resorts adıyla çalışmalarını sürdürmeye başlayan Grup, turizm alanındaki yatırımlarına ilk olarak 2005 yılında, Kütahya’da Güral Harlek Thermal Resort & SPA’yı hizmete açarak başladı. Ardından 2008 yılında Sapanca’da Güral Sapanca Wellness & Convention otelini açan NG Hotels & Resorts, burada sunduğu üstün hizmet kalitesine, donanımlı personele ve fiziki koşullarına yaptığı yatırımlarla 7 kalite belgesini birden almaya hak kazandı ve Türkiye’de 7 farklı kalite belgesine sahip 5 yıldızlı tek otel konumuna ulaştı.

Türkiye'nin yükselen otel zinciri markası NG Hotels & Resorts, yakaladığı başarıların da vermiş olduğu destek ve ulusal bir zincir haline gelme hedefiyle yatırımlarına devam ediyor. Zincirin üçüncü halkası olan Güral Afyon Wellness & Convention 2012 yılı Haziran ayında hizmete girdi. NG Hotels & Resorts, ileriki dönemlerde ise farklı illerde yeni otel projelerine başlamayı planlıyor.

Önizle

Hiç yorum yok