Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Ballı Tarifler workshop’ları başlıyor

Ballı Tarifler workshop’ları başlıyor Doğadaki binbir çeşit çiçeğin kokusunu ve lezzetini sofralara taşıyan Binbirçiçek, EKS Mutfak Akad...

Ballı Tarifler workshop’ları başlıyor
Doğadaki binbir çeşit çiçeğin kokusunu ve lezzetini sofralara taşıyan Binbirçiçek, EKS Mutfak Akademisi’nin bal sponsoru oldu. Bu kapsamda marifetli eller EKS Mutfak Akademisi’nde Birbirçiçek balları ile hünerlerini sergileyecek.

Binbirçiçek İle Ballı Tarifler Workshop’ları Doğanın Sunduğu Lezzeti Yemeklerle Buluşturuyor
Binbirçiçek ve EKS Mutfak Akademisi İşbirliği kapsamında ayrıca “Binbirçiçek İle Ballı Tarifler” workshop’ları düzenleniyor.

Workshop’larda katılımcılar, EKS Mutfak Akademisi’nin ünlü şeflerinin yönetiminde birbirinden lezzetli ballı yemek tarifleri öğrenip, birlikte hazırlayacak. 3 saat sürecek olan workshoplarda ballı limonlu Akdeniz pilicinden ballı kimyonlu havuç çorbasına kadar birbirinden lezzetli yemekler yapılacak.

Eğitim ücreti 75TL olan workshopların zamanlamalarıyla ilgili detaylı bilgiye www.eyupkemalsevinc.com/mutfak-akademisi adresinden ulaşılabiliyor.

Doğadan Gelen Lezzetin Adı: Binbirçiçek
Altıparmak Gıda bünyesinde yıllardır tüketicisine doğal ve saf balı sunan Binbirçiçek, her bir kavanozunda doğadan gelen lezzeti bal severler ile paylaşıyor. Binbirçiçek süzme çiçek balları ağırlıklı olarak Orta ve Doğu Anadolu’nun kır çiçeklerinden; çam balları ise ağırlıklı olarak Köyceğiz ve Marmaris yörelerinden özenle derleniyor.

Önizle

Hiç yorum yok