Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Bitki çayı için Arnica Chaydanlık!

Baharın gelmesiyle birlikte kurtulmak istediğiniz fazla kilolarınızdan, Arnica “Chaydanlık” ile hazırladığınız bitki çaylarıyla kurtulup yaz...

Baharın gelmesiyle birlikte kurtulmak istediğiniz fazla kilolarınızdan, Arnica “Chaydanlık” ile hazırladığınız bitki çaylarıyla kurtulup yaza hazır olabilirsiniz...

Yaşamınıza pratik çözümler sunan ve grafiğini yaptığı şık ve kolay kullanımlı ürünlerle yükselten marka Arnica, “Chaydanlık” ile sizi yaza hazırlamaya da aday. Yaz ayının müjdecisi baharın gelmesiyle birlikte kurtulmak istediğiniz fazla kilolarınızdan hazırladığınız bitki çaylarıyla kurtulmanız çok daha kolay. Sadece kilolarınızdan değil, baharın yorgunluğundan, günün stresinden arınmanız için de doğal bitki çayları hazırlayabileceğiniz “Chaydanlık” ile gününüzü daha sağlıklı ve sakin geçirebilirsiniz.

Paslanmayı önleyen kapalı rezistansı ve özellikle cam demliğiyle hazırladığınız çaylarınıza atacağınız limon kabukları ile servislerinizi görsel şıklığa dönüştürebilirsiniz. Maksimum kapasitesi 1.8 lt, 1500 – 1800 W ve gösterge lambası, su seviye göstergesi özelliklerine sahip “Chaydanlık”, mutfağınızın ve sizin vazgeçilmeziniz olacak.

50 Yıllık Senur A.Ş. güvencesiyle üretilen Arnica, Türk tüketicisine küçük ev aletleri alanında onlarca seçenek sunarak kalitesini yükseltecek ürünler tasarlamaya devam ediyor. Mutfak, banyo, kişisel bakım ve ev gereçleri ile hem kadınların hem de ev işi yapmaktan hoşlanan erkeklerin hayatını kolaylaştırıyor.

Önizle

Hiç yorum yok