Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Defne Koz tasarımı gurme koleksiyonu…

NG Kütahya Porselen, gurme koleksiyonuyla porselen tasarımında yeni bir dönem başlatıyor.  Tasarımcı Defne Koz imzasını taşıyan Ala, Onda ...

NG Kütahya Porselen, gurme koleksiyonuyla porselen tasarımında yeni bir dönem başlatıyor. 

Tasarımcı Defne Koz imzasını taşıyan Ala, Onda ve Plano serileri, NG Kütahya Porselen kalitesiyle ayrıcalıklı bir deneyim yaşatıyor.

NG Kütahya Porselen, tasarımcı Defne Koz ile özel bir koleksiyona imza attı. Gurme adını taşıyan yeni koleksiyonda Ala, Onda ve Plano olmak üzere üç farklı seri bulunuyor. Seride yer alan tasarımlar keskin formları ve modern görünümleriyle dikkat çekiyor. Sofrasına kaliteyi ve porselenin tılsımını taşımak isteyenler, NG Kütahya Porselen’in Gurme Serisi’nden vazgeçemeyecek.

Tasarımcı Defne Koz, şeflerin tabaklar konusundaki alışkınlıkları ilgisini çektiğinden onlarla sürekli iletişim halinde olan bir isim. Koz, tabakları bir tasarımcı için grafik tasarlama ya da resmetmeye benzeterek, NG Kütahya Porselen için hazırladığı koleksiyona bu farkındalıkla hayat verdi. Üç koleksiyonu oluştururken tabağı bir sahneye benzeten Defne Koz, yemekleri de aktörler olarak düşündü. Bu fikirler doğrultusunda en büyüğünden en küçüğüne birçok porselen tabak, NG Kütahya Porselen kalitesiyle üretildi.

Tabakların asimetrik formları ve sınırları, şeflerin tabağa tam anlamıyla odaklanmalarını sağlayacak şekilde tasarlandı. Sonucunda ise hem profesyonel şeflerin hem de gurmelerin tercihi olacak üç seri ortaya çıktı. Şimdi NG Kütahya Porselen deneyimi ve Defne Koz tasarımı gurme serisiyle, mutfakta yaratıcılığın tadını çıkarmanın tam zamanı!

Önizle

Hiç yorum yok