Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

'Gurme onaylı' lezzet sitesi Lokum.com açıldı

Türkiye’nin farklı bölgelerinden yöresel tatları, lezzet tutkunları ile buluşturan alışveriş sitesi Lokum.com açıldı. Ülkenin dört bir yan...

Türkiye’nin farklı bölgelerinden yöresel tatları, lezzet tutkunları ile buluşturan alışveriş sitesi Lokum.com açıldı.

Ülkenin dört bir yanından temin edilen ürünleri en taze şekilde adresinize ulaştıran Lokum.com’daki ürünler gurme yazar Mehmet Yaşin tarafından seçiliyor. Yemeksepeti uzmanlığı ile hizmet veren Lokum.com’da, bugün itibariyle şarküteriden zeytinyağına, reçelden peynire uzanan geniş bir yelpazede çok özel 50’den fazla üreticiden, yüzlerce çeşit ürün yer alıyor.

Yerinizden hiç kalkmadan kahvaltı sofrasını Mersin’den murt reçeli, Bursa’dansarımsaklı yeşil zeytin ve Adapazarı’ndan reyhan otlu keçi peyniri ile donatmak; akşam yemeğinde Uşak’ın acılı tarhanasını, Trabzon’un kavurmasını, Gaziantep’in baklavasını tatmak; yemeğin üstüne de yanında Afyon’dan gül yapraklı lokumla, Konya’nın hurma kahvesini ya da Manisa’nın mesir çayını içerek, bir günde Türkiye lezzet turuna çıkmak artık mümkün.

Damak tadına düşkün herkesi Türkiye’nin lezzet duraklarında gezintiye çıkaran alışveriş sitesi Lokum.com açıldı. Bir Yemeksepeti hizmeti olan Lokum.com, gurme, gezgin ve yazar Mehmet Yaşin rehberliğinde, Türkiye’nin farklı köşelerindeki lezzet duraklarından seçilen ürünleri en taze halleri ile sunuyor. Ayrıca Karadeniz Kuymak Paketi, Gaziantep Dolma Paketi gibi hazır paketlerle, yöresel tatları hazırlamak için gerekli olan tüm ürünler de sitede bir arada sunuluyor.

Seçilmiş üreticilerden özel ürünler
Lokum.com’da bugün itibariyle Türkiye’nin farklı bölgelerinde bulunan çok özel 50’den fazla üreticiden, yüzlerce ürün çeşidinin yer aldığını vurgulayan Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, çalıştıkları üretici sayısının zaman içinde artarak 100 civarına ulaşacağını ancak kaliteyi korumak için hiçbir zaman 250-300 seviyesine çıkmayacağını kaydetti.

Tüm ürünlerin ait oldukları bölgelerden temin edildiğini, Mehmet Yaşin tarafından denendikten sonra siteye eklendiğini söyleyen Aydın, ürünlerin özel kargo ve lojistik sistemiyle ilk günkü tazeliğinde kullanıcılara ulaştırıldığını da sözlerine ekledi.

Tüm ürünleri Mehmet Yaşin seçiyor
Mehmet Yaşin’in gezi notlarının, ipuçlarının ve damak çatlatan lezzet önerilerinin de yer aldığı, tüm ürünlerin Mehmet Yaşin tarafından seçildiği Lokum.com’da, ilerleyen dönemde yöresel lezzetlerin yanı sıra farklı lezzetlere de yer verilmesi planlanıyor.

Lokum.com hakkında:
Bir yemeksepeti hizmeti olan Lokum.com, Türkiye’nin birçok yöresine ait lezzetleri, yöresinden temin ederek kullanıcılarına sunan bir lezzet sitesidir. Örneğin, Kars’ın sakız kıvamındaki nefis gravyer peynirini ve bergamot ağaçlarından özenle kavanozlara doldurulmuş Antalya reçelini kahvaltı sofrasında tatmak isteyen bir internet kullanıcısı, Lokum.com sayesinde bu ve benzer yüzlerce farklı lezzeti sepetine ekleyebilir. Akşam yemeğinde ise Kayseri’nin ünlü kaşık mantısını, Trabzon’un meşhur tereyağı ve Şanlıurfa’nın siyah pul biberi eşliğinde yemek isteyenler de Lokum.com’dan hizmet alabilmektedir. Lokum.com’da, Mehmet Yaşin’in Türkiye’nin dört bir yanını karış karış gezerek, her yörenin kendine özgü lezzetlerini bulduğu ve keyifli tavsiyeleriyle anlattığı birçok ürüne kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Lokum.com, farklı yörelerden temin edilen tüm ürünleri, özel kargo ve lojistik sistemiyle ilk günkü tazeliğinde, tek kargo fiyatı ile göndermektedir.

Önizle

Hiç yorum yok