Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Kadınlar Günü'ne özel indirim...

Kadınlar Günü'ne özel indirim... Banvitburada.com, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü özel bir kampanya ile kutluyor.  Banvit’in yıldız...

Kadınlar Günü'ne özel indirim...
Banvitburada.com, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü özel bir kampanya ile kutluyor. 

Banvit’in yıldız ürünleri Hindi Rosto, Yayla Soslu Kalça Kuşbaşı, Dana Kuru Köfte ve New York Steak’in bulunduğu Kadınlar Günü paketi, Banvitburada.com’da yüzde 30 özel indirim fırsatıyla tüketicilerine sunuluyor.

Çalışan hanımlar, özellikle de anneler için en büyük zorluklardan birisi de işten eve döndüklerinde aileleri ve çocukları için sofralarına pratik ve lezzetli olduğu kadar güvenilir ve sağlıklı yemekleri nasıl hazırlayabilecekleridir. Banvit, e-satış sitesi Banvitburada.com ile hanımları bu zorluktan kurtarıyor.

Banvitburada.com, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, hanımlara sağladığı avantajlara bir yenisini daha ekleyerek, Banvit’in yıldız ürünlerini Banvitburada.com’da yüzde 30 indirimle “Kadınlar Günü” paketinde buluşturdu. Banvitburada.com, Hindi Rosto, Yayla Soslu Kalça Kuşbaşı, Dana Kuru Köfte ve New York Steak ürünlerini, avantajlı Kadınlar Günü paketi ile yüzde 30 özel indirim fırsatıyla satışa sunuluyor.

Pişirme önerileri medyanın ünlü annelerinden...

Banvitburada.com 8 Mart Dünya Kadınlar günü’ne özel bir de sürpriz var. Kadınlar Günü paketi’nde yer alan Hindi Rosto, Yayla Soslu Kalça Kuşbaşı, Dana Kuru Köfte ve New York Steak ürünlerinin pişirme önerileri, medyanın sevilen ve tanınan ünlü anneleri Anne – çocuk yazarları Pınar Reyhan Özyiğit ve Nora Romi, Haber Sunucusu Özge Uzun ve Gazeteci Nilüfer Kas tarafından şef Korhan Büyüksuda eşliğinde veriliyor.

Banvitburada.com’dan alışveriş yapan herkes siparişlerini soğuk zincir bozulmadan, ücretsiz kurye, kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeme avantajlarından yararlanarak teslim alıyor. Banvitburada.com şimdilik sadece İstanbul’da hizmet veriyor.

Önizle

Hiç yorum yok