Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Mutfak Profesyonellerine Dünya Lezzetlerinin Kapılarını Aralıyor

Mutfak Profesyonellerine Dünya Lezzetlerinin Kapılarını Aralıyor Bu yıl İstanbul’da ilk kez yapılacak olan Sirha Fuarı kapsamında gerçek...

Mutfak Profesyonellerine Dünya Lezzetlerinin Kapılarını Aralıyor
Bu yıl İstanbul’da ilk kez yapılacak olan Sirha Fuarı kapsamında gerçekleşen Koza Food Fest 2013 etkinliğinin platin sponsorluğunu mutfak profesyonellerine verdiği destekle bilinen endüstriyel mutfak sektörünün lideri İnoksan üstlendi.

7 - 9 Mart 2013 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan uluslararası Sirha Fuarı’nın içerisinde düzenlenen ve Dünya Lezzetleri Zirvesi olarak kabul edilen Koza Food Fest‘in ana sponsorluğunu endüstriyel mutfak sektörünün öncü firması İnoksan üstleniyor. Türkiye, Gürcistan, Irak, İran, Rusya, Yunanistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan ve Kıbrıs’tan 150 katılımcı, 15.000 profesyonel ziyaretçi ile gerçekleştirilecek olan Koza Food Fest 2013, mutfak profesyonellerine dünya lezzetlerinin kapısını İnoksan’ın desteğiyle aralıyor olacak. Koza Gıda tarafından ikincisi organize edilen etkinlik, İnoksan’ın desteği ile 3 gün sürecek olup, birbirinden farklı ürünlerin tanıtımı ve tadım aktiviteleriyle festival havasında geçecek.

Bu yıl Sirha Fuarı içerisinde gerçekleşecek olan Koza Food Fest 2013’te farklı ülkelerden 50 firma, 1400 ürün, 20 ülke ve 18 yabancı şef yer alacak. Etkinlikte Koza Gıda’nın ithalatını yaptığı ürünler de katılımcılara tanıtılacak ve şefler eşliğinde tadımlar yaptırılacak. Tadım etkinliklerinden kullanılacak olan mutfakların tümünde ise İnoksan imzası bulunuyor. Dünya çapında şeflere her konuda destek olan ve mutfağın profesyonelleri olarak nitelendirebileceğimiz aşçılara yönelik adımlar atan İnoksan, aşçılıkla bağdaşan etkinliklere desteklerini sürdürüyor.

İnoksan’ın Pazarlama Müdürü ve Genel Müdür Vekili Esra Altay Sirha Fuarı’na ilişkin şu sözleri sarfetti: “İnoksan olarak şeflerimizin her zaman yanındayız. Böyle bir organizasyonda İnoksan profesyonelliğini dünya şefleriyle buluşturuyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Aşçılık camiasına yönelik desteklerimiz her daim sürecek.”
İnoksan Pazarlama Müdürü ve
Genel Müdür Vekili Esra Altay

Koza Food Fest 2013 mutfaklarına verdiği desteklerin yanı sıra standıyla da adından söz ettirecek olan İnoksan, misafirlere farklı sürprizler hazırlıyor. Türk mühendislik gücünü temsil eden ve sektöre ilk İnoksan’ın kazandırdığı birbirinden farklı tasarımlar burada görücüye çıkacak. İnoksan’ın yüksek tasarruf ve verim sağlayan ekipmanlarıyla yapılan birbirinden farklı yiyecekler de fuar boyunca misafirlere ikram edilecek. Kısacası Türk endüstriyel mutfak sektörünün lokomotifi konumundaki İnoksan’ın, Koza Food Fest‘in içinde yer alan standında hazırlıktan pişirmeye, servisten bulaşıkhane ünitelerine kadar profesyonel mutfaklar için son teknolojiyle ürettiği yeni ürünler sergilenecek. Yine fuar boyunca farklı sürprizler İnoksan standında katılımcılar ve ziyaretçiler ile buluşacak…

İnoksan Hakkında:
Endüstriyel mutfak sektörünün öncü firmalarından İNOKSAN, 1980 yılında Vehbi Varlık tarafından kurulmuştur. İNOKSAN, profesyonel bir mutfak için hazırlık aşamasından pişirmeye, servisten bulaşıkhane ünitelerine varan yüzlerce çeşit endüstriyel mutfak ekipman ve cihazı üretmektedir. 20.000 m² kapalı alanda kurulu teknolojik bir mutfak üssüne sahip İnoksan, 5 kıtaya ihracat yapmaktadır. Ülke çapına yayılmış 80 yetkili servis ile satış sonrası hizmetlerini yürüten İNOKSAN'ın 6 büyük ilde bölge müdürlüğü bulunmaktadır.Paslanmaz çelik, krom nikel saç ve ithal yerli kompenetler birleştirilerek CNC kontrollü makinalarda üretim yapan İNOKSAN, projeden servise kadar tam bir hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Uluslararası temsilcilikleri vasıtası ve direkt satışları ile üretiminin %35'ini ihraç eden İNOKSAN, uluslararası bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Önizle

Hiç yorum yok