Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Mutfaklara farklı bir bakış açısı

Mutfaklara farklı bir bakış açısı  Farklı tasarımları ile mutfağınızın havasını değiştiren Silverline, yeni davlumbaz modeli Downdraft i...

Mutfaklara farklı bir bakış açısı 
Farklı tasarımları ile mutfağınızın havasını değiştiren Silverline, yeni davlumbaz modeli Downdraft ile mutfaklara farklı bir bakış açısı getiriyor.

Tasarımı ve teknolojiyi bir arada sunan Silverline, yeni nesil davlumbazı Downdraft ile davlumbaz tasarım ve yerleşimine farklı bir anlayış getiriyor.

Mutfaklarda alışık olduğumuz ocak üstü davlumbaz kullanımı yerine ocak arkası veya ocak yanına yerleştirilen Downdraft davlumbaz, mutfaklarda yeni bir dönem başlatıyor. Kapalı konumdayken sadece zarif kontrol panelinin gözüktüğü ve modern tasarımı ile dikkat çeken Silverline Downdraft davlumbaz tezgah içine gömülü duruşu ile de yer kaplamıyor.

Havalandırma istenildiği zaman ürün üzerinde bulunan lift tuşuna basılması ile ürün konsolunun yukarı doğru açılması sağlanıyor ve emiş kanalları devreye girerek mutfakta istenmeyen kokuların oluşması önleniyor.

20 cm ile 35 cm arasındaki yükseklikte, tüm emiş deliklerini açılması ile çalışan Downdraft davlumbaz, güçlü emiş motoru sayesinde benzersiz bir çekim sağlıyor. Yerleşimdeki farklı konumu sayesinde buhar ve kokuların pişme esnasında emilmesini sağlayarak enerji tasarrufunda bulunan Downdraft davlumbazlar verimlilikleri ile diğer davlumbaz türlerinden ayrılıyor.

Büyük mekanlar ve ada mutfaklar için benzersiz bir seçenek olarak tasarlanan Downdraft davlumbaz ile mutfaklarınızda kokudan iz kalmıyor.Önizle

Hiç yorum yok