Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Sağlık ve Lezzetli Yemeklerin Sırrı

Sağlık ve Lezzetli Yemeklerin Sırrı Kadınların en büyük yardımcısı Emsan, yanmaz yapışmaz tencere grubuna bir yenisini daha ekliyor.  ...

Sağlık ve Lezzetli Yemeklerin Sırrı
Kadınların en büyük yardımcısı Emsan, yanmaz yapışmaz tencere grubuna bir yenisini daha ekliyor. 

Emsan Mürdüm Bianca tencere seti özel krem yanmaz yapışmaz yüzeyiyle sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlamanızı sağlıyor. Yüksek ısılarda dahi aşınmalara karşı dayanıklı olan Mürdüm Bianca serisi yemeklerin tencere tabanına yapışmasını da önlüyor.

Fonksiyonel ve sağlıklı ürünleri modern tasarımlarla birleştiren Emsan, Mürdüm Bianca serisini kadınların beğenisine sunuyor. Ürünlerin iç yüzeyindeki özel krem yanmaz yapışmaz kaplama, yemek yaparken kadınların sıklıkla karşılaştığı çizilmelere en aza indirir0ken, yüzeyindeki PFO içermeyen yanmaz yapışmaz kaplaması ile çevreye de dost bir ürün olarak mutfaklardaki yerini alıyor.

Mutfaklar Mürdüm Bianca Tencere Setiyle Renkleniyor

Emsan Mürdüm Bianca tencere seti, özel krem yanmaz yapışmaz yapısıyla yemeklerinizin yapışmasını önlerken desenli saplarıyla da mutfaklarınıza renk katıyor. Bir derin tencere, bir adet karnıyarık tenceresi, bir sahan, bir tava, bir plastik servis kaşığı ve spatuladan oluşan Mürdüm Bianca tencere seti, mutfaktayken sizin en büyük yardımcınız oluyor.

Ergonomik yapısı, kolay temizlenen yanmaz yapışmaz yüzeyi ile kadınların mutfaklardaki yardımcısı.

Önizle

Hiç yorum yok